adcov.com

Jak rozpoznać Phentermine

Phentermine jest tłumiące apetyt często przepisywane pacjentom, którzy mają trudności utraty wagi z samej diety i ćwiczeń. Jest dostępny w ponad 100 różnych rodzajów pigułek, zarówno ogólnych, jak i marki form nazw, i jest w różnych kolorach, kształtach i wydawnictw, w zależności od producenta i narkotyków siły.

Instrukcje

1 Identyfikacja Adipex-P przez Brama Pharmaceuticals jako najczęściej używane marki phentermine w Stanach Zjednoczonych. Białe, podłużne tabletki mają niebieskie plamki. Kapsułki są jasnoniebieski na jednym końcu i biały z paskami na drugim końcu. Słowo "Adipex-P" jest nadrukowane na obu tabletek i kapsułek.

2 rozróżnić Ionamin jako powolnym uwalnianiu, na bazie żywicy fentermina pigułki. Ionamin, przez Medeva Pharmaceuticals, 15 mg dostępny jest w postaci kapsułek szary i żółty lub 30 mg ciemnych żółtych kapsułek. Obie formy są "Ionamin" nadrukowane na nich.

3 Rozpoznaj Duromine przez 3M, wiodącej marki sprzedawane w Australii. Duromine kapsułki są dostępne w kolorze zielonym 15 mg, 30 mg i szary bordowy i szary i 40mg pomarańczowy i szary. "Duromine" jest nadrukowane na wszystkich kapsułek.

4 Wiedzcie, że kapsułki generyczne phentermine są medycznie odpowiednik markowych tabletek. Generic Labs kapsułki z Sandoz 15 mg dostępne są w mocnych i 30 mg i może być niebieski i jasny, żółty, szary lub żółto.

Wskazówki:

  • Narzędzie online, które pozwala na wprowadzenie koloru narkotyków, kształt i odcisk informacje mogą być pomocne w identyfikacji pigułki.