adcov.com

Jak rozpoznać oznaki Bulimia w młodzieży

Bulimia (zwany także bulimia) to psychologiczne zaburzenia odżywiania, które polega na odcinki skrytej objadania następnie nieodpowiednich metod kontroli masy ciała (takie jak wymioty, nadmierne ćwiczeń i / lub nadużywanie środków przeczyszczających i moczopędnych). Bulimia jest bardzo poważna choroba i niestety wielu nastolatków cierpi z powodu tej choroby. Bulimia jest uleczalna, ale najpierw musisz wiedzieć, że nastolatek cierpi na to zaburzenie odżywiania. Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozpoznać objawy bulimii w nastolatków, istnieje kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć.

Instrukcje

1 Spójrz na zmiany w nawykach żywieniowych nastolatka. Wielu nastolatków z bulimią opracuje dziwne nawyki żywieniowe, takie jak spożywanie dużych ilości tłuste, słodkie lub skrobiowych, w krótkim czasie, poruszając się wokół jedzenia na talerzu, bez jedzenia, shying z rodzinnych obiadów i ukrywanie żywności w sypialni.

2 Sprawdź, fizycznych zmian w wyglądzie, takich jak nagła utrata masy ciała, suchość skóry, obrzęk twarzy, obrzęk cheecks lub gruczołów i zmęczenia. Stała wymioty powoduje odwodnienie i może to zrobić osoba słaba i krucha.

3 Potwierdź żadnych nietypowych zachowań, takich jak łazienka spędzać dłuższy czas w łazience (zwłaszcza po zjedzeniu posiłku). Wielu nastolatków, które cierpią na bulimię przejść bezpośrednio do łazienki po jedzeniu, aby usunąć wszystkie żywności z ich systemu. Zazwyczaj można wyczuć wyraźny zapach wymiocin w łazience.

4 Zdecyduj, czy robi nadmierne lub nietypowe ćwiczenia. Niektóre ofiary Bulimic drastycznie zwiększyć ich wykonywania rutynowych, w której mogą korzystać przez dłuższy okres czasu (non-stop).

5 Sprawdź stan swoich zębów. Bulimia powoduje poważne problemy z zębami, takich jak próchnica. Zęby ulegają rozkładowi ze względu na kwas żołądkowy są narażone na stałe z wymiotami.

6 Sprawdź, czy nastolatek wyświetla żadnych zmian nastroju. Wiele ofiar cierpią Bulimic zmian nastroju, depresji i niskiej samooceny. Mogą też wycofać się z ludzi i uniknąć zajęcia szkolne. Pamiętaj, aby zwrócić szczególną uwagę na nastolatków i często kontrolować jej zachowanie.

Wskazówki:

  • Spróbuj biorąc nastolatka, aby zobaczyć się z lekarzem tak szybko, jak można podejrzewać, że cierpi na bulimię.
  • Upewnij się, czy wyrazić swoje obawy z nią i wyjaśnić, dlaczego jesteś zainteresowany. Spróbuj być jak zrozumienia i współczucia, jak to możliwe.
  • Bulimia jest bardzo poważna i może doprowadzić do trwałego uszkodzenia żołądka, przewodu pokarmowego, zębów i serca.
  • Osoby z bulimią może wyglądać normalnie, a większość z nich jest z prawidłową masą ciała. Jednak niektóre teenages z bulimią może być nadwaga.