adcov.com

Jak rozpoznać orientalne wiecznie zielone drzewa

Jak rozpoznać orientalne wiecznie zielone drzewa

Orientalne wiecznie zielone drzewa są szeroko stosowane w domu krajobrazu wzory. Większość evergreeny są dość duże i zaprezentować szeroki katalog główny rozprzestrzeniania. Orientalne drzew są doskonale nadaje się na mały domek ogrody i dom krajobraz wzory ze względu na ich rozmiar mniejsze. Chociaż podobne do evergreeny macierzystego do Stanów Zjednoczonych lub Europie, orientalne wiecznie zielone drzewa mają różne właściwości, które są przydatne pomoce do identyfikacji.

Instrukcje

• Uwaga wysokości drzewa. Cyprys hinoki (Chamaecyparis tępy 'Gracillia') jest rośnie średnio wiecznie zielone drzewo, które dociera tylko 15 do 20 stóp w terminie zapadalności. Ten wytrzymały drzewo czy dobrze przy temperaturach, które dotrzeć do-20 stopni Celsjusza i będzie rosnąć w słońcu lub półcieniu. Orientalne świerk (Picea orientalis) jest ozdobne krajobraz drzewo, które rośnie do 50 do 60 metrów wysokości z 20 do 25 stóp rozłożone w terminie zapadalności.

• Sprawdzić kolor liści orientalne evergreeny. Cedar japońskie (Cryptomeria japonica "Black Dragon") jest wolno rosnące drzewo ozdobne krajobraz, który dotrzeć do 8-10 stóp w dojrzałości. Drzewo prezentuje rozprzestrzeniania się 4-5 metrów i będzie tolerować o temperaturach do-25 stopni Celsjusza. Japoński cedr najlepiej rośnie w pełnym słońcu. Nowe liście są bogate, zielony medium, które zamienia się w czarno zielonej w terminie zapadalności. Chiński evergreen dąb (Quercus myrsinifolia), pochodzi z Japonii i Azji, wiecznie zielone drzewo dąb rośnie do wysokości 40 metrów. Małe, zaokrąglone drzewo, chiński evergreen dąb jest powszechnie stosowany w domu krajobrazy ze względu na jej niewielkie rozmiary. Liście są purpurowo brązowy, gdy młode i starsze do ciemnozielonych liści.

• Sprawdzić kształt drzewa. CIS japoński (Podocarpus macrophylla), znany również jako Buddyjski sosny, jest krzew lub małe drzewo, które może być przycinana do kształtu piramidy lub stożka.

• Badania drzew w internetowych serwisach lub skonsultować się z książki Przewodnik identyfikacji drzewo. Przewodniki są dostępne online, z biblioteki publicznej lub w księgarniach. Kontakt z Arbor Day Foundation lub E-natura, aby uzyskać dostęp do swoich przewodników interaktywnych drzewo.