adcov.com

Jak rozpoznać objawy zapalenia oczu

Zapalenie oka jest znane również jako zapalenie tęczówki i zapalenie błony naczyniowej oka. Jest to stan, który tworzy reddness lub bolesność wokół tęczówki, lub kolorowe części oka. Zapalenie błony naczyniowej oka jest zazwyczaj używany do opisania zapalenie oka lub elementów oka, które zawierają ciała rzęskowego, z choroids lub retina.Individuals wszystkich grup wiekowych i płci może być dotknięty warunku, którego dokładne przyczyny nie są znane. Jednakże, uważa się, że objawy mogą być spowodowane przez inne przyczyny, takie jak zapalenie stawów, co powoduje zapalenie stawów i tkanki łącznej ciała. Ryzyko wystąpienia stanów zapalnych oczu wzrasta z wielu innych rodzajów schorzeń i chorób, więc dobrze jest poznać i zrozumieć objawy zapalenia oczu, w celu uzyskania traktowania monity. Gdy nie jest leczone, zapalenie oka może spowodować utratę wzroku lub Warunkami takich jak zaćma, jaskra i innych chorób oczu.

Instrukcje

1 Należy zwrócić uwagę na bólu generowanego w oczy. Często ludzie mylą ból oczu na objawy ból głowy, ale tak nie jest w przypadku, gdy oko jest inflammed. Wczesne objawy zapalenia może również zawierać wrażliwość na światło i oznaczony zaczerwienienie oka.

2 Uważaj na mniejszej źrenicy w oku, że jest chora. Chociaż objawy mogą lub nie mogą występować we wszystkich osób doświadczających bólu oczu lub zapalenia, to jest coś zwrócić uwagę. Spójrz w lustro w normalnych warunkach w dzień iw nocy czas, aby zobaczyć, jak duże lub małe twoi uczniowie. Zauważ, jeśli wyglądają inaczej, gdy towarzyszą dodatkowe objawy.

3 Uwaga nadmiar produkcji łez w oka (oczu). Łzy produkowane są, aby pomóc przedmuchiwanie lub wywozowych zarazków i bakterii z oczu, jak również smarować oko tak, że pozostaje wilgotna.

4 Zwracaj uwagę na wszelkie oznaki niewyraźne widzenie lub inne zaburzenia. Są może lub nie może towarzyszyć ból oczu lub dyskomfortu.

5 Należy zwrócić uwagę na wszelkie "pływających plam" w wizji. Często ten objaw jest również towarzyszy nadwrażliwość na światło i niewyraźne widzenie.

Wskazówki

  • Odwiedź lekarza okulistę, jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w widzeniu w ogóle lub w stan oka (ów). Czekanie może prowadzić do powikłań. Szybka diagnoza zwykle prowadzi do pozytywnego wyniku.
  • Nieleczone zapalenie oka może prowadzić do różnego stopnia utraty wzroku. Nie czekaj - odwiedź okulisty!