adcov.com

Jak rozpoznać objawy Ukąszenie pająka

Jak rozpoznać objawy Ukąszenie pająka


Istnieje ponad 30.000 gatunków pająków na świecie, ale tylko około 100 z nich ugryźć. Szanse na uzyskanie trochę przez pająka są rzadkie, ale objawy Ukąszenie pająka może być poważne. Dowiedz się, jak rozpoznać objawy ukąszenia pająka, dzięki czemu można być poinformowany, czy to się dzieje do Ciebie lub kogoś, kogo kochasz.

Instrukcje

1 Sprawdź czy podrażnień, takich jak zaczerwienienie skóry lub ból w określonym obszarze ciała. Wspólne ukąszenia pająka może nie być łatwo widoczne, a niektórzy ludzie nawet nie czuć rzeczywistą kęs.

2. Dowiedzieć się, jeśli poczuł ukłucie. Jeśli tak, to może być ugryziony przez Black Widow Spider i objawy mogą obejmować natychmiastowe pieczenie, obrzęk, zaczerwienienie i ból w obszarze zagrożonym. Możesz być w stanie zobaczyć podwójne fang ślady na skórze.

3 Sobie sprawę, że może to być ukąszony przez jadowitego pająka, jeśli wystąpią skurcze lub ból w jamie brzusznej, które nasila się z upływem czasu. Możesz mieć kłopoty z oddychaniem, a może masz chory na żołądek i muszę zwymiotować. Ból głowy najprawdopodobniej dopełniają nieszczęsne objawy.

4 Informacja, czy istnieje jakakolwiek skurcze, drżenie i mrowienie w jednej lub obu rąk.

5 Należy pamiętać, żadnej reakcji alergicznej na ukąszenia pająka.

Wskazówki:

  • Spider bites są zazwyczaj bezbolesne, jak większość pająków w USA uważane są za nieszkodliwe.
  • Większość pająków nie może gryźć tak mocno zaszkodzić ludziom.
  • Pająki Black Widow i pająki recluse są niebezpieczne dla ludzi. Natychmiastowe leczenie jest konieczne.