adcov.com

Jak rozpoznać Objawy owsiki

Owsiki są powszechne wśród dzieci, zakażenia pasożytnicze, ale od czasu do czasu, są one odkryte w dorosłych. Podczas owsiki nie są szczególnie poważne, użytkownik chce je usunąć szybko, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji, jak również dla uzyskania szybkiego zwolnienia tych zdiagnozowano nich. Infekcje Pinworm są powszechnie rozpowszechniane przez dzieci uczęszczających do szkoły, przedszkolach i obozów. Spowodowane przez małe robaki między 1/4 i 1/2 cala długości, owsiki lubią żyć w przewodzie pokarmowym, w odbytnicy, odbytu i skóry okolicy odbytu. Owsiki mogą być bardzo zaraźliwa, więc ważne jest, aby dowiedzieć się, jak rozpoznać objawy owsiki.

Instrukcje

1 Obserwować oznaki, że dziecko może być sfrustrowany intensywnego świądu w okolicy odbytu. To podrażnienie skóry wydaje się być gorszy w nocy i może powodować przerywany sen lub napady płaczu u małych dzieci lub niemowląt. Dzieci swędzenie odbytu tak trudno ich czasem, że obszar wokół niego rośnie zaczerwieniona i podrażniona.

2 Słuchaj żadnych skarg, że Twoje dziecko oferty przeszukiwania lub kawałki z wątku w swoich stołków. Często owsiki widać gołym okiem. Wyglądają jak małe kawałki żółtego lub białego wątku w lub na stołku, czy na skórze wokół odbytu.

3 Zbadaj okolicę odbytu dziecka i szukać oznak pęcherzyków jajowych wokół odbytu. Jaja te są łatwo przenoszone z dziecka do dziecka lub innych członków rodziny za pomocą paznokci i złej higieny. Jeśli widzisz oznaki owsiki, wyciąć paznokcie dziecka krótka, aby zapobiec ich prowadzone z ręki do ręki.

4 Ostrożnie zbadać małe dziewczynki, w celu upewnienia się, owsiki nie zostały przeniesione do prywatnej dziewczyny, które mogą pojawić się zaczerwieniona i podrażniona.

5 Zobacz upewnić się, że dziecko jest czyste i kąpała się codziennie, co pomoże zapobiec rozprzestrzenianiu lub infekcji spowodowanych przez owsiki.

Wskazówki

  • Umyć wszystkie pościel, odzież i piżamę z zakażoną osobą, i szukać pomocy u swojego pediatry lub lekarza rodzinnego. On przepisać leki, które zabije owsiki w około 2 do 4 tygodni.
  • Zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji przez praktykujących higieny i zachęcanie dzieci myć ręce kilka razy dziennie, zwłaszcza przed posiłków.