adcov.com

Jak rozpoznać objawy krwotoku płucnego

Jak rozpoznać objawy krwotoku płucnego


Krwotok płucny jest ciężkie krwawienie w płucach. Ten rodzaj krwawienia ma wiele przyczyn, a diagnoza jest czasami bardzo trudne do zdobycia. Jednakże znajduje się jedna surefire bezobjawowe odkrztuszanie krwi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak lekarz stwierdzi, czy masz krwotok płucny.

Instrukcje

Rozpoznaje rodzaj objawów krwotok płucny

1 Kaszel do tkanek i patrzeć na krew. Jeśli widzisz krew, nie krwawi gdzieś twój dróg oddechowych, czy to w ustach, gardle i płucach. Czasami możesz czuć źródło krwi przez śledzenie ból.

2 Sprawdź, czy w Twoim śluz zakaszlał się krwią. Ci lekarz na pewno chcesz wiedzieć, czy jesteś odkrztuszanie śluzu krwi łzami. W rzeczywistości, możesz zostać poproszony wiele pytań na zabarwienia i konsystencji śluzu, więc zbadać go bliżej.

3 Opisz ile krwi jesteś odkrztuszanie. Istnieją różne poziomy nasilenia. Jeśli tylko krople krwi wyjdzie, sytuacja może być jeszcze poważne. Jeśli kaszel kałuże, to musisz być rzucili się do zabiegu.

4 Zachowaj uwagę, jak często kaszle krwią. Pozwoli to ustalić, czy jest to powtarzający się problem lub stały stan. Ponieważ przyczyny krwioplucie są tak zróżnicowane, nawet pozornie drobne szczegóły będą niezbędne.

Uznają rozłożenia w czasie krwotoku płuc Objawy

5 Uwaga, gdy warunek pierwszy zaczął. Lekarz będzie chciał wiedzieć, czy problem zaczął się nagle, czy stopniowo było jeszcze gorzej. Ostatnie zmiany w błąd będzie również tematem zainteresowania.

6 Porównaj, jak źle jest w nocy kaszel porównaniu ciągu dnia. Jest to kolejne wspólne lekarze pytanie może zadać i może pomóc im osiedlić się na ostatecznej diagnozy.

7 Lista wszystkich innych objawów wystąpić, bez względu na to, jak mogą wydawać się niewielkie. Najtrudniejsze o diagnostyce krwotoku płucnego jest duża liczba możliwych przyczyn. Potrzebne są wszystkie szczegóły.

Wskazówki

  • Jeśli kaszel się krew, a ty nie wiesz dlaczego, szukać pomocy medycznej w nagłych wypadkach. Może być wiele przyczyn, ale większość z nich są niebezpieczne.
  • Krwioplucie jest terminem medycznym na odkrztuszanie krwi. Tylko dlatego, że kaszel się krwi nie oznacza, że ​​ma krwotok płucny. Krew może być pochodzący z gardła lub jamy ustnej. Jednak, krwioplucie jest najbardziej oczywistym objawem krwotoku płucnego.
  • Uznają, że tłumiące kaszel może pomóc zatrzymać ból, ale nie używaj tłumiące kaszel przed konsultacji z lekarzem. Tłumiące kaszel może również prowadzić do niedrożności dróg oddechowych i innych poważnych schorzeń.