adcov.com

Jak rozpoznać Niezbyt często Zaburzenia skóry

Niezbyt często zaburzenia skóry może być trudne do zdiagnozowania, ponieważ ich objawy mogą przypominają bardziej wspólnych chorób skóry. Odkrywania tego, co podstawowy problem skóry może być to konieczne w celu uzyskania właściwego leczenia.

Instrukcje

1 Identyfikacja zespołu słodyczy. Zespół słodycze, zwie neutrofilowego dermatozy, jest alergicznym, która produkuje tłuste, czerwone łuski na całym ciele.

2 Identyfikacja zespołu Goltz. Zespół Goltz, zwany także niedorozwój skórną ogniskową, wytwarza stan zapalny i wychował nierówności na skórze, które są wypełnione tłuszczem.

3 Określić Harlequin rybia łuska. Arlekin rybia łuska powoduje, że skóra rzucić nadmiernie i rozwijania płodnymi łuszczących się plam, które przypominają rybie łuski.

4 Określić Disease Morgellon za. Choroba Morgellon powoduje, że skóra staje się bardzo swędzące i łuszcząca się, a towarzyszy utrata pamięci i zmęczenia.

5 Określić twardziny. Twardziny skóry sprawia, że ​​skóra twardnieje i dokręcić. Zaczerwienienie i ból są widoczne w niektórych chorych. Udać się do lekarza od razu, jeśli uważasz, że możesz mieć twardziny.