adcov.com

Jak rozpoznać migotanie przedsionków

Jak rozpoznać migotanie przedsionków


Najczęstszym typem szybkiego rytmu serca jest migotanie przedsionków, zgodnie z National Heart, Lung, and Blood Institute. Migotanie przedsionków jest jako nieskoordynowanych skurcze przedsionków lub górnych komorach serca. W migotaniu przedsionków, przedsionki tendencję do pompowania krwi sporadycznie. Podczas gdy dolne komory serca często szybsza niż normalnie, do 160 uderzeń na minutę. Kiedy przedsionki i komory nie są w rytmie bicia serca zazwyczaj stają się nieregularne i powoduje mniej krwi jest pompowana. W pewnych przypadkach, nie zawsze objawy rozwijają, ale ich pojawienie się często nagle. Tak to jest dobry pomysł, aby zapoznać się z typowymi objawami. Aby dowiedzieć się więcej na temat jak rozpoznać objawy migotania przedsionków kontynuować.

Instrukcje

1 Słuchaj, co twe serce mówi ci o migotanie przedsionków. Przyjmuje do wiadomości, kołatanie serca-świadomość nieregularnego lub nienormalnie szybkie bicie serca. Sprawdź, szybki, nieregularny puls. Normalny serca w spoczynku dla dorosłego wynosi 60 do 80 uderzeń na minutę.

2 Zwróć uwagę na wszelkie uczucia bycia w głowie. Zastanów się, jeśli się słabo lub miał uczucie zawrotów głowy.

3 Monitorowanie bólu w klatce piersiowej mogą wystąpić. Sprawdź, czy jakiegokolwiek dyskomfortu w przedniej lub tylnej części klatki piersiowej.

4 oceny wszelkich duszność. To jest normalne, że duszność po wytężonej działalności, takie jak ćwiczenia. Ale nie jest to typowe w połączeniu z innymi objawami wymienionymi tutaj.

5 Zrozumienie migotanie przedsionków zwykle przypisywane do stanu podstawowego, takie jak zaburzenia zastawek serca, choroby tętnicy wieńcowej i wysokiego ciśnienia krwi. Wiedz, że czynniki ryzyka niektórych z tych warunków należą palenie, brak ćwiczeń i diety o wysokiej zawartości tłuszczu.

6 Należy pamiętać, że istnieją inne warunki niż sercowe związane z migotaniem przedsionków, takich jak nadczynność tarczycy, zapalenie płuc lub zator tętnicy płucnej. Pamiętaj, że migotanie przedsionków może wystąpić bez objawów objawów.

7 Rozumiem, że migotanie przedsionków może być skutecznie leczone, ale może prowadzić do udaru mózgu, jeśli nie jest leczone. Podczas migotania przedsionków, krew nie spuścić odpowiednio. Gdy to nastąpi, krew może połączyć tworząc skrzep. Jeśli skrzep oddziela i przedostaje się do krwiobiegu, skrzep można zablokować tętnicę dostarczanie krwi do mózgu. To z kolei powoduje, że udar.

8 wiedzieć, kiedy szukać pomocy medycznej dla migotania przedsionków. Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz sporadyczne palpitacje i zostały zdiagnozowane i leczone z migotaniem przedsionków. Użyj służb ratunkowych, jeśli masz migotanie przedsionków w połączeniu z ciężką duszność, ból w klatce piersiowej i omdlenia.

Wskazówki

  • Skontaktować się z lekarzem, jeśli obawiają się, że może to dotyczyć Ciebie!