adcov.com

Jak rozpoznać migotanie komór

Migotanie komór jest bardzo szybki odcinek z serca w których wielu ludzi czoła nagły zgon z powodu tej choroby. Często nazywany VF, warunkiem jest szybkie nieregularne bicie serca, co dzieje się w dolnych komorach samego serca. To jest bardzo poważna i zagraża życiu. W wielu sytuacjach, jedynym sposobem, aby ustalić, co działo się to po nagłej śmierci doszło, ponieważ nie ma żadnych znaków ostrzegawczych w przed wielu ludzi.

Instrukcje

1 Zrozumieć, co się dzieje w sercu powoduje migotanie komór wydarzy. Kilka obszarów komór serca starają się kontrolować rytm serca jest. Kiedy tak się dzieje, serce reaguje chaotycznych uderzeń i bardzo szybkim tempie, co jest szkodliwe dla zdolności serca do pompowania krwi w całym ciele.

2 Wiem, że choroba serca jest jedną z głównych przyczyn migotania komór. Oprócz tego, mogą być częstoskurczu komorowego za stanu, jak również, w szczególności, jeśli warunek ten już od pewnego czasu. Warunek ten jest nieregularne, szybkie bicie serca, które jest trudne do kontrolowania przez lekarzy.

3 Wskazówka gdy komory rozwarstwia, lub umowy, a sposób, w jaki robią to. W migotanie komór, komory serca nie może pompować wystarczającej ilości krwi przez serce i pompowanie krwi zwykle zatrzymał. Dostrzegając tę ​​reakcję serca jest jedynym sposobem, aby przetrwać atak i zwykle muszą być traktowane przez bezpośrednim prądem do stabilizacji pompowanie serca.

4 Sprawdź, czy osoba ma prawidłowy rytm serca. To powinno być normalne tempo rytm, który może wynosić od 60 do 100 uderzeń na minutę. Osoba, która doświadcza zatrzymania krążenia z nieregularnego bicia serca może cierpieć z migotaniem komór. Powinno to mieć miejsce, należy zadzwonić pod numer 911, gdzie mogą nakazać używanie stymulację elektryczną, jeśli dostępne do usunięcia wzór serce bijące w.

5 Identyfikacja wszelkich objawów, które mogą być obecne w tym chorób serca, nieregularne bicie serca, lub historii choroby serca. Nagłe zatrzymanie krążenia jest migotanie komór może kiedy się stanie, który zawiera silny ból w klatce piersiowej, niemożność oddychania i utrata przytomności. Wiele normalnych objawów zawału serca nie może być obecna ze względu na nagłe i intensywne atakiem VF.