adcov.com

Jak rozpoznać Kiła mózgowo-rdzeniowa

Jak rozpoznać Kiła mózgowo-rdzeniowa


Kiła jest chorobą przenoszoną drogą płciową, które w końcu wyżera centralnego układu nerwowego, powodując demencję w wyższym etapie. Czytając ten artykuł nauczy Cię, jak rozpoznać Kiła mózgowo-rdzeniowa (Kiła trzeciorzędowa).

Instrukcje

1 Uwaga zaburzenia funkcji poznawczych. Funkcji poznawczych może być zależny od wielu rodzajów zaburzeń i chorób. Jednak te funkcje są bardzo widoczne z demencją i otępieniem spowodowanym przez syfilis, ponieważ otępienie wpływa na części mózgu odpowiedzialnej za ruchy poznawczych. Niektóre z tych funkcji poznawczych, które mogą mieć wpływ to: o nieprawidłowych odruchów, utraty kontroli mięśni i trudności w chodzeniu. Jeśli zaczniesz zauważać te objawy (lub zauważysz je w imieniu kogoś) należy w celu rozpoczęcia leczenia otępienia spowodowanego przez syfilis (Kiła mózgowo-rdzeniowa), skontaktować się z lekarzem.

2 Uwaga na liczne objawy psychiczne i bóle. Otępienie i demencja spowodowana przez syfilis za sobą utratę zdolności umysłowych oraz pewne niedogodności związane z mózgu i innych częściach układu nerwowego. Co sprawia, że ​​te objawy więc odróżnić to, że są one prawie zawsze wiąże się tylko z demencją lub jakąś formę choroby. Niektóre z objawów psychicznych należy szukać to: słaba koncentracja, splątanie, drażliwość, bóle głowy, sztywność karku, depresji i innych zaburzeń psychicznych i bóle. Jeśli zaczniesz zauważać te objawy (lub zauważysz je w imieniu kogoś innego), należy skonsultować się z lekarzem!

3. Zwróć uwagę na każdy brak funkcji organizmu. Czasami Kiła mózgowo-rdzeniowa może powodować upośledzenie niektórych swoich funkcji organizmu. Te poszczególne znaki są na ogół związane z demencją i demencja spowodowana przez syfilis. Niektóre funkcjonowaniu organizmu, które mogą być ograniczony obejmują: nietrzymanie moczu, niezdolność do kontrolowania ślinę i utraty innych funkcji organizmu. Jeśli zaczniesz rozwój tych znaków, zaleca się, aby natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Wskazówki:

  • Jedynym sposobem, aby naprawdę ostateczne wiedzieć, czy masz syfilis jest zrobić test, bo czasami może nie wystąpić żadne objawy.