adcov.com

Jak rozpoznać dzikich ptaków łownych

Jak rozpoznać dzikich ptaków łownych

Różne rodzaje ptaków łownych w Ameryce Północnej grad z niektórych rodzin ptaków. Cietrzewie, kuropatwy i przepiórek, na przykład, są członkowie rodziny kurowatych (Phasianidae), zgodnie z "National Audubon Society Field Guide do ptaków." Kaczki i gęsi, które realizują myśliwych pochodzą z rodziny kaczkowatych. Określenie tych różnorodnych gatunków wymaga możliwość uznania ich przez ich kształty, kolory, siedlisk i nawyków.

Instrukcje

• Badanie kształty ptaków, którą widzisz, patrząc na niektóre cechy wśród dzikiego ptactwa. Zapoznać się z sylwetkami tych ptaków obecnych. Przepiórka, cietrzew i kuropatwy mają pulchny zaokrąglony wygląd, przypominający mniejsze wersje kurcząt. Kaczki i gęsi są większy i grubszy, z wyraźną szyi i głowy, które posiadają rachunki. Bażanty mają wydłużone organów z ogony długie i spiczaste, iść z małą głową. Indyki mieć długie nogi, niewątpliwym głowy i długi ogon pierze.

• Szukać ubarwienia ptactwo daje wskazówki do ich tożsamości. Kaczki, zwłaszcza samce, są wśród najbardziej kolorowych, z głowy zwykle wyświetlanie jasnych kolorach, takich jak zielone mallard lub zardzewiałe czerwony kolor rudy. Bażant posiadają opalizujący upierzenie. Przepiórki, grouses i kuropatwy zazwyczaj są brązowo, który pozwala im zlewają się w ich tła. Śnieżyca jest zazwyczaj wszystkie białe lub niebiesko. Większość rodzajów gęsi mają podobne kolory na samce i samice.

• Rozpoznać ptaków gry gdzie je znaleźć. Kaczki i gęsi będzie wokół zbiorników wodnych, stawów, rzek i jezior. Bażanty mieszkają w łąki i pola upraw. Przepiórka, jak w pobliżu granic pola i otworzyć garigu. Indyki wolą miejsca gdzie mają dostęp do żywności, takich jak żołędzie, z ich naturalnego siedliska w tym lasów i rzeki DNA. Cietrzew, jak uprawianych na obszarach brushy i Lasy iglaste, w zależności od typu.

• Oglądanie różnych rzeczy, które ptaki czy zidentyfikowanie ich jako gatunku ptaków gry. Wielu z nich żyje w grupach, takich jak indyki i przepiórki. Kaczki jak rożeniec będą pływać po powierzchni wody i następnie zanurzyć do chwycić roślin wodnych. Nurkujące kaczki jak Głowienka długodzioba będzie zanurzenie całego ciała, jak wyszukiwanie głębi dla żywności. Gęsi energicznie będzie bronić swojego terytorium przed intruzami. Cietrzewie będzie czekać aż zagrożenie postrzegane jest prawo w górę z nich zanim eksploduje od bezpieczeństwa w warkot skrzydła.

• Użyj kalendarza wiedzieć, jeśli szczególne ptaków łownych są w Twoim regionie kraju. Niektóre, takie jak indyki, cietrzew i przepiórek, nie są migrowane i są przez cały rok mieszkańcy. Inni, jak wiele gatunków kaczek i gęsi, będzie kierował południe, gdy zimą podejścia. Ptaki te gry powrót na wiosnę w poszukiwaniu odpowiednich miejsc gniazdowania. Wiedząc, kiedy takich gatunków będzie w danym obszarze może pomóc w dążeniu do identyfikacji ptaków łownych.