adcov.com

Jak rozpoznać drewno jedzenie owady latające

Jak rozpoznać drewno jedzenie owady latające

Liczba rodzin owadów mogą wywierać głęboki wpływ na drzewa, krzewy i konstrukcji drewnianych. Drewno jedzenie owadów, często tylko w stadium larwalnym, ale byłoby określić jako pływające organizmów w postaci dorosłych. Wielu ich jaja, lub w obrębie kory, liści, pąków lub pędów, a wyklute larwy następnie spędzić trochę czasu karmienia w drewno przed dojrzewaniem. "Podstawowy najeźdźców" są owady, które zwalczają zdrowych drzew i innych roślin; "wtórne najeźdźców" zwykle rozwijać się w te chore lub martwy.

Instrukcje

• Identyfikacja osy drewno jedzenie o nazwie horntails przez ich zazwyczaj śmiały, uderzający wygląd. Horntails są rodziną głównie nonstinging osy, które składają jaja pod kora upływającym lub po prostu minął drzew. Ponieważ starsze, larwy święto w twardzieli, jedzenie zarówno drewno, jak i skojarzone grzyby często przenoszone przez dorosłych. Horntails zazwyczaj mają duże skrzydła, przydatki żądła, jak używane do "wstrzyknięcie" jaja i silnie kontrastujących kolorów wzorów.

• Szukać nudne drewna ćmy, które są zwykle dość charakterystyczny od innych owadów. Sosna wskazówka ćmy, które istnieją dziesiątki gatunków w Ameryce Północnej, Pokaż pokryte skali, ogromne skrzydła, (które są gdy owad nie jest w locie, powłoce jak peleryna na ciele) i znanych, często pierzastych czułków. Larwy są etapy drewno jedzenie, ze jaja na zewnątrz drzew iglastych i następnie tunelu do liści lub pąki. Niektóre inne drewno nudne ćma gatunki, jak próbniki gałązka topoli i boxelder, cel drzew liściastych.

• Szukać górnolotny kształt i twarde, błyszczące organów kory chrząszcze. Są stosunkowo małe w porównaniu do niektórych innych chrząszczy--często dobrze na cal w długość. Większość z nich ciemnego: świder shothole, na przykład, jest szaro czarny odcień, podczas gdy mniejsze Europejskiej Kornikowate elm pokazuje ciemne ciała z nudne Ryży lub w pobliżu czarne skrzydła.

• Miej oko na ogromnych wielkości, obiektów cylindrycznych i często efektowne zabarwienie longhorned chrząszcz z rodziny. Larwy tunel do drewna o pokarm i schronienie. Whitney Cramshaw odnotowuje w "ogród owady Ameryki Północnej" (2004), niektóre z danego gatunku są wśród najbardziej solidny wszelkich owadów na kontynencie. Rodzaje prionus tilehorned, zwany także gigantyczne root Świdry, może być 2 cale długi i uzbrojony w niezwykle ciężkie, nabijane anteny. Chrząszcze te są dość monotonna w zabarwienie, ale inne, jak malowane hickory świder, są kolorowo wzorzyste, z czarne ciało poszarpane z żółte paski.

• Rozpoznać metalicznej szkodnikom drewna, innej rodziny chrząszczy, przez ich organy rozszerzone, płaskie i błyszczący egzoszkielet. Blisko 700 gatunków Zamieszkuje Amerykę Północną, kierowanie prawie wyłącznie umiera lub martwych drzew.

• Należy pamiętać, że termity, być może najbardziej powszechnie znane drewno jedzenie owadów, może latać w niektórych formach kasty, choć są one najbardziej znane jako bezskrzydłe, podziemne, szczękach na ciężkie żołnierzy i pracowników. Rozrodczego kast większość gatunków termitów wystawiam dwie pary skrzydeł, które są prawie równej długości i proporcjonalnie ogromny.