adcov.com

Jak rozpoznać, czy dziecko jest w Załączniku Ząbkowanie

Jak rozpoznać, czy dziecko jest w Załączniku Ząbkowanie


Większość niemowląt Ząbkowanie zaczyna się około sześć miesięcy, ale niektórzy nie mają żadnych zębów, dopóki nie są letni. To nie ma nic wspólnego z tym, jak zdrowe są, czy są one karmione piersią lub wzór. Wykresy i schematy oparte na ząbkowanie średnie są dla celów porównawczych, ponieważ porządek zęby dziecka zmienia się wraz z każdym dzieckiem.

Instrukcje

1 Sprawdź dziąsła Twojego dziecka, jeśli on lub ona staje się drażliwy, nie odpoczywa dobrze lub jest ślinotok więcej niż zwykle. Ząbkowanie zazwyczaj zaczyna się, kiedy dziecko jest od sześciu miesięcy do jednego roku życia. Dwa dolne przednie zęby są zazwyczaj pierwsze pojawiają. Dziąsła zaczynają się pojawiać czerwone, opuchnięte i mają jaśniejszy obszary, w których zęby zaczynają wybuchać.

2 Spójrz na najlepszych siekaczy centralnych pojawia się, gdy Twoje dziecko jest od ośmiu do 13 miesięcy. Są dwie górne przednie zęby i te po obu stronach nich. Zazwyczaj pojawiają się po jednym na raz na okres kilku miesięcy.

3 Przewiduj przybycie dwóch bocznych siekaczy, więcej w wieku między 10 i 16 miesięcy, w dolnej przodu po obu stronach obu dolnych zębów przednich. Pierwsze trzonowce roku zwykle wybuchają w tym czasie, też. Są to pierwsze tylne zęby twoje dziecko będzie mieć.

4 Spodziewaj się kły, czyli kły, które są spiczaste zęby, wampir patrząc się pojawiać w wieku od 16 do 24 miesięcy.

5 Zaczekaj, aż dziecku się między 23 i 33 miesięcy, zanim zaczniesz szukać pozostałych powrotem zęby przyjść. Trzylatek będzie miał wszystkie 20 dziecięcych zębów i zwykle zaczyna tracić je w wieku lat sześciu, kiedy zębów mlecznych rozpoczyna przyjść.

Wskazówki:

  • Sprawdź u dentysty pediatrii upewnić, że wszystko jest w porządku, jeśli dziecko nadal nie ma żadnych zębów w momencie, gdy jest on w wieku 18 miesięcy.
  • Nie zawsze była debata na temat tego, czy Ząbkowanie powoduje chorobę. Wielu pediatrów zgadza się, że ząbkowanie jest procesem naturalnym i nie powoduje choroby, ale może sprawić, że dziecko bardziej podatne na infekcje wirusowe i bakteryjne.