adcov.com

Jak rozpoznać, czy dziecko jest uczulone na koty

Jak rozpoznać, czy dziecko jest uczulone na koty


Alergie Cat są zbyt powszechny. W rzeczywistości, wiele osób ma stan i nawet nie zdaje sobie sprawy. Mogą obwiniać objawy na pyłki lub zmian sezonowych. Kiedy to dziecko, jednak są bardziej świadomi swojego fizycznego samopoczucia. Wszelkie trochę kichnięcie lub dyskomfort sprawia, że ​​czujesz się nieswojo. Jeśli podejrzewasz, że Twoje dziecko jest uczulone na koty, ten artykuł może pomóc dowiedzieć się, czy hipoteza jest prawdziwa. Tu dowiesz się prawdy o alergeny kota i jak powiedzieć, jeśli dziecko jest uczulone na nich.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy Twoje dziecko około 15 minut po pierwszym narażeniem na kota. Alergie zazwyczaj pojawiają się między 15 minut i 40 minut po ekspozycji. Jeśli jesteś właścicielem kotów samodzielnie, jednak jest to prawie niemożliwe do wykrycia, ponieważ zazwyczaj ma alergenów odzież na nim przez cały dzień. Swędzenie oczu jest jednym z najłatwiejszych rzeczy do wykrycia, ponieważ można fizycznie zobaczyć.

2 Uważaj na katar, łzawienie oczu i kicha, gdy dziecko bawi się w środku. Większość alergii pyłku tylko wystąpić, gdy osoba idzie na zewnątrz. Zwierzątko futerkowe, sierść oraz kał alergie występują najczęściej w pomieszczeniu.

3 Rekrut ktoś opiekunowie siedzieć kota na kilka tygodni. Jest to pierwszy krok, aby pozbyć się z domu i swojej rodziny ubrania wszystkich kotów gruzu. To nie będzie jednak rozwiązać problem, bo meble, wykładziny podłogowe, kanały powietrzne, kurtyny, i wszystko, co można myśleć wciąż zawiera alergenów za jakiś czas.

4 Umyj odzieżowe i Twojego dziecka. Nie musisz zrobić całą garderobę od razu - wystarczy na kilka tygodni, aby sprawdzić, czy dziecko jest uczulone na koty.

5 Idź na wycieczkę z dzieckiem. Zostaw wszystkie możliwe alergeny kota. Kilka dni to za mało dla organizmu. To dosłownie trwa co najmniej tydzień, aby zobaczyć wszystkie wyniki. Jeśli Twoje dziecko ma alergię na koty, swędzenie, łzawienie oczu, kichanie, i katar powinny odejść pod koniec podróży i wrócić, kiedy wrócisz do domu ze swoim kotem.

Wskazówki

  • Pamiętaj, katar, łzawienie oczu i kichanie tylko wskazać jakąś alergię czy jest przewlekłe. Jeśli nie, to może być tylko wirus, który musi iść swoją drogą.
  • Nie narażać dziecka na koty po znalezieniu się, że jest uczulony. To może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak astma. Zdjęć alergików może działać, ale usuwanie kot jest o wiele bardziej skuteczna.