adcov.com

Jak rozpoznać Biały pastylki rundy

To nie jest niespotykane, aby znaleźć niezidentyfikowany biały okrągły pigułki w łazience szafki, szuflady, medycyna, kieszeni lub torebce. Każdy może łatwo rozlać na receptę leków pastylka butelek i zastanawiam się, jaki lek jest która. Rodzice czasami wiedzieć, czy nastolatek jest za pomocą leków na receptę on lub ona nie powinna być używana.

Instrukcje

1 Zapytaj lekarza. Najbardziej wiarygodne źródło można użyć jest lekarz. Można przynieść żadnych nieznanych białe okrągłe tabletki do lekarza, aby uzyskać pozytywną identyfikację na jaki rodzaj pigułki masz.

2 Przejdź do trybu online. Możesz korzystać z Internetu, aby korzystać z wielu białych okrągłych identyfikatory pigułka (patrz źródła poniżej). Czarodzieje pigułka pozwoli wprowadzić jak najwięcej informacji można o pigułki, kolor oznaczeń, kształtu i będą ciągnąć się obraz możliwych meczów narkotyków.

3 Otrzymywać informacje. Poczytaj na ten temat informacji o białym okrągłym pigułki, jeśli znajdziesz mecz w Internecie. Więcej informacji wiesz o leku, zwłaszcza, jeśli jesteś rodzicem, który znalazł się w posiadaniu pigułkę dziecka, pomoże im pomóc.

4 Skontaktuj się z FDA. Możesz napisz do US Food and Drug Administration z białym okrągłym opis tabletek. Dział, który może pomóc w FDA jest Wydział Informacji narkotyków, a jego adres e-mail jest [email protected]