adcov.com

Jak rozpocząć dietę

Może dodasz kilka kilogramów w czasie wakacji, a może szukałeś schudnąć i że praca czterech list wchodzi umysłu - dieta. Osobiście uważam, że to słowo może być używane tak jak innych czterech liter słów, gdyż ma tendencję do wywoływania negatywnych uczuć jak wulgaryzmów robi. Ale jest prosty sposób, aby rozpocząć. Ten artykuł ma pomóc w tym pierwszym kroku.

Instrukcje

1 Zacznij dziennika żywności. Na początku będziemy chcieli zapisać to, co jesz w danym dnia / tygodnia, aby zobaczyć, gdzie to jest, brakuje w wielu częściach "dobrego" jedzenia, które należy jeść i ile "złe" żywności jesz. Można również korzystać z dziennika żywności nagrać jak się czujesz w trakcie całego procesu. To może pomóc zawęzić dlaczego / gdy nadmiar jedzenia dzieje (tzn gdy smutne).

2 Zacznij powoli. To zajmie trochę czasu, aby jeść kwoty, które należy jeść, bo nie będzie do tego przyzwyczaić. To jest jak nałóg rozpoczęciem jakiejkolwiek innej - na to potrzeba czasu. Zostanie także jeść więcej, więc może się wydawać, że będzie przeciwko całemu "diety" rzeczy, ale jedzenie więcej odpowiednich grup żywności pomoże Ci schudnąć, jak twoje ciało stanie się zdrowsze - pozbyć się "złego" rzeczy i daje Ci energii, aby pomóc z resztą swojej diety (ćwiczeń). Nadal korzystać z dziennika żywności, aby nagrać swoje postępy i zwrócić uwagę na obszary, trzeba jeszcze popracować.

3 Ćwiczenia. Tutaj będziemy chcieli zacząć powoli, jak również. Może wziąć ze schodów zamiast windy, zaparkować dalej od wejść, wziąć krótki, szybki spacer po swojej okolicy, itp Po pewnym czasie będziesz mógł dodać więcej ćwiczeń, jak ciężarki, pilates, joga, cardio, w Twoje rutynowe i nie będzie wydawać się tak dużym skoku.

4 Trzymaj motywującą powód / obraz w umyśle lub w dzienniku żywności. Wszyscy potrzebujemy trochę pomocy po drodze, a nawet tylko szybki rzut oka lub czytać twojego powodu pomoże.

Wskazówki:

  • Nie zaprzeczaj sobie pokarmów jesteś pragnienie (np czekoladę). W małych dawkach są w porządku. Dodatkowo, w większości przypadków, co masz ochote z tym jedzeniem (np cukru w ​​czekoladzie) mogą być spełnione przez jedzenie czegoś innego (np owoce). Ale jeśli zaprzecza się lub, że nigdy nie można jeść tych rodzajów żywności, Twoja dieta będzie wydawać się ciężarem i jesteś mniej prawdopodobne, aby kontynuować z nim.