adcov.com

Jak rozmawiać z 911 Operator

Nikt nie chce myśleć o nagłych wypadkach - do czasu ich o jeden. Jeśli nie wiesz, jakie informacje przekazywać do operatora 911 - lub jeśli jesteś zbyt zdenerwowany, by myśleć, można tracić cenne chwile uzyskanie pomocy. W wielu sytuacjach awaryjnych, czas jest najważniejszy w pomoc kogoś w kłopoty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak rozmawiać z operatorem 911.

Instrukcje

1 Kiedy musisz zadzwonić pod numer 911, to dobry zakład, że będzie pompowanie adrenaliny i będziesz naprawdę przestraszony lub zdenerwowany. Pierwsza zasada do zapamiętania jest to, że trzeba zrobić wszystko, co możliwe, aby zachować spokój. Czyjeś życie od tego zależy. Oddychaj głęboko przez nos i przez usta, jak udać się do telefonu i czekać na odpowiedź.

2 Podaj pierwszy niezbędne informacje. Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, którego dzwonisz. W przypadku utraty połączenia, będą potrzebować numer telefonu do oddzwonienia na.

3 Powiedz im trzeba karetkę wysłana na adres, z którego dzwonisz. To powiedz im najważniejszych informacji o osobie w kłopoty. Powiedz im, jeśli są krwawienie, silny ból lub, jeśli jest nieprzytomna. Jeśli jest coś innego dzieje - nie mogę oddychać prawidłowo lub ich oczy są wycofywania, na przykład, powiedzieć im to teraz. Informacja ta pomaga im rozpoznać, co się dzieje i daje wskazówki, co robić.

4 Słuchaj uważnie tego, co mówią ci zrobić i utrzymać telefon z tobą, jeśli możesz. Jeśli nie, to powiedz im, będziesz leżał telefon w dół, a potem iść i zrobić dokładnie to, co ci każą. Gdy już to zrobisz, co pytali powiedz im zrobiłem więc i takie, aby wszystko było zrobione jak zamierzali.

5 Jeśli jesteś bardzo zdenerwowany, operator 911 mogą przebywać na telefon z tobą, aż nadejdzie pomoc. Jeżeli nie mogą tego zrobić z powodu innych zagrożeń można zadzwonić najbliżej osoba wiesz przyjść. Jeśli potrzebujesz opiekunki, nazywają je teraz tak można towarzyszyć osobę do szpitala.

6 Bądź z osobą w kłopoty, aż nadejdzie pomoc. W tym czasie, wycofać i dać im miejsca do pracy, o ile nie zażądać twojej pomocy. Odpowiedzieć na wszystkie ich pytania i starać się nie zapytać własne dopóki oni mają osoby stabilne. Możesz rozmawiać z nimi, jak jeździć w karetce z osobą później.

7 Złóż listę awaryjne z tych instrukcji, nazwy i numery lekarzy, członków rodziny i babysitters.Add listę wszystkich członków rodziny recepty, suplementów i bez recepty. Trzymaj karty ubezpieczenia w portfelu i współmałżonka w każdym czasie. Umieścić listę w szafie najbliższego telefonu. Gdy potrzebujesz pomocy po prostu wziąć tę listę w dół i przewieźć go do telefonu przy sobie. Pamiętaj, aby zabrać go do szpitala, jak również.

8 Trenuj każdego członka rodziny, w jaki sposób wybrać 911 i co do powiedzenia. Niech wszyscy wiedzą, gdzie lista jest i mają się, że kiedy trzeba wezwać karetkę. Tylko trochę przezorność może zapewnić, że zrobisz wszystko, co możliwe w każdej sytuacji awaryjnej.

Wskazówki:

  • Napisz wszystkie te informacje w dół. Nie może zapamiętać wszystko, gdy jesteś w sytuacji kryzysowej.