adcov.com

Jak rozmawiać w Azji masaż Parlor

Ze względu na jego dotyk ludzkiej natury, masażu jest często używany jako uzasadniony pokrycie nielegalnej działalności. Asian salonów masażu są dość lub niesprawiedliwie, za bardziej podejrzany niż inni.
Zadając kilka podstawowych pytań i posiadające ten sam rodzaj informacji, jakich można potrzebować podczas wizyty w żadnej innej z lekarzem, można mieć bezpieczne i profesjonalne doświadczenie terapii.

Instrukcje

Jak rozmawiać w Azji masaż Parlor

1 Bądź uważny. W uzasadnionych masażu klinice meble będą podobne do tych, które w każdym innym klinice, ale należy się spodziewać niektóre azjatyckie dekoracje ścienne lub łagodna muzyka.
Spójrz na licencji Zarejestrowany masażysty lub świadectw (w zależności od stanu) oprawione i przy wejściu. Jeśli nie widzisz ich, nie wahaj się zapytać.

2 W klinice terapeutycznej, nowy klient zostanie poproszony o wypełnienie listy wyboru lekarza. Terapeuta musi wiedzieć, czy masz jakieś przeciwwskazania (obszary lub warunków wymagających szczególnej opieki, aby uniknąć zranienia) do masażu.

3 Kiedy po raz pierwszy porozmawiać z terapeutą, używać konkretnych warunków (nie łacińskich lub terminologii medycznej, ale jasne) do których trzeba pracy. Ex: Moje prawe ramię jest bardzo napięty, a to boli, kiedy podnieść prawą rękę poziom powyżej ramion.
Uwaga: jeśli nie widzieliście licencji lub rejestracji przed tym punkcie uzasadnione terapeuta powinien mieć kartę portfel z wyszczególnieniem ich numer rejestracyjny i datę zakończenia badań stanu. Poproś, aby to zobaczyć.

4 Zwroty do uniknięcia: szukam ukojenia; I nie czują się naprawdę napięte ostatnio; Jestem nowy w mieście.
Nawet jeśli są prawdziwe, mogą one prowadzić do zawarcia legalnego terapeuty szukasz nielegalnej pracy (w tym momencie powinni poprosić o opuszczenie), lub może zaprosić wątpliwą "terapeuty" do zaoferowania inne usługi.

5 wskazówek nie należy omówić przed lub w trakcie sesji masażu. Profesjonalnego terapeuty, końcówka 15% po sesji jest rozsądna, ale nie wymagane.

Wskazówki:

  • Uzdrowisko często masażystów na pracowników. Pytania licencyjne i zasady uchylne mają tu również zastosowanie.
  • Jeśli czujesz się nieswojo, gdy wejście azjatyckie gabinet masażu lub w dowolnym momencie w trakcie sesji, nie wahaj się zostawić. Potencjał zakłopotanie jest lepsze niż znalezienie się w sytuacji sprzecznej z prawem.