adcov.com

Jak rozjaśnić zęby klejonych

Jak rozjaśnić zęby klejonych


Klejenie do zębów jest techniką używaną w stomatologii estetycznej. Istnieją różne metody do klejenia, ale w większości przypadków kompozytów różnych cząstek - dwutlenku krzemu, z jednego - są przyłączone do zębów z żywicy syntetycznej. Klejenie pomaga zamknąć przestrzenie między zębami lub poprawek rozdrobnione lub połamane zęby w przedniej części jamy ustnej. Składy zęby potrzebują szczególnej opieki, ponieważ plama łatwiej niż szkliwo zębów.

Instrukcje

1 Używaj pasty do wybielania zębów wykonany dla połączonych zębów. Składy zęby są delikatne więc potrzebują specjalnego środka wybielającego, który nie jest zbyt trudne. Nowa strona internetowa My Smile sugeruje użycie Supersmile czy Rembrandt.

2 Umieścić niewielką ilość pasty na miękką szczoteczką. Szczoteczki z miękkim włosiem jest najlepsze dla połączonych zębów.

3 Brush zęby ruchem okrężnym nie mniej niż dwie minuty.

4. Myj zęby co najmniej dwa razy dziennie. Szczotkować rano i wieczorem, aby utrzymać klejone zęby patrząc w ich mocy. Przepłukać usta wodą po szczotkowaniu.

5 Zobacz higienistki stomatologicznej w gabinecie kosmetycznych stomatologicznym. Standardowy polerowania zębów jest ścierny do klejonych zębów. Dental higienistki w biurach stomatologów kosmetycznych wiedzą jak prawidłowo wybielić zęby bez uszkodzenia kompozytu.

6 Odwiedź higienistki stomatologicznej dwa razy w roku na czyszczenie zębów. Regularne mycie zębów jest ważne związanej aby je trwać i pozostać w dobrym stanie.