adcov.com

Jak Rozciągnij mięśnie pleców Po siedzi przy biurku All Day

Jak Rozciągnij mięśnie pleców Po siedzi przy biurku All Day


Siedząc w biurze przez cały dzień może podjąć opłat na plecach. Górnej i dolnej części pleców, a także ból ramion i szyi może wynikać z długiego dnia w krzesło. Kilka prostych pleców odcinki po długim dniu mogą dramatyczną różnicę, jak się czujesz.

Instrukcje

1 Czy odcinek kot dostając na podłodze na rękach i kolanach. Garbić wciskając środek pleców do góry i swojej kości ogonowej i ramion w dół i przytrzymaj przez kilka chwil. Następnie odwrócić, wskazując swój ogon kości i ramiona w kierunku sufitu.
Oddychaj powoli i głęboko przez tych ruchów i powtórz kilka razy, aby rozprostować plecy.

2 Czy wysoki odcinek chwytając ręce wysoko nad głowę i rozciąganie przez ramiona i barki bez ruchu w tył. To jest wielki ćwiczenia na koniec dnia lub okresowo przez cały dzień.

3 Obróć ramiona w okrężnymi ruchami do przodu i do tyłu, aby pomóc górnej części pleców poczuć ulgę od sztywności i unieś ramiona powoli w kierunku uszu kilka razy rozciągnąć łopatki i złagodzić sztywność w górnej części pleców.

4 Czy niższy powrotem odcinek przez wstając i wyginając plecy, wspierając go z dłońmi obu rąk. To może rozciągać się nie tylko dolną część pleców, ale pomóc w biodrach, jak również.

5 Połóż się na podłodze na plecach i wyciągnij kolana w kierunku klatki piersiowej i przytrzymaj je w ramiona. Powoli rocka na boki, naciskając kręgosłup do podłogi, aby dać z powrotem ogólnej odcinek.

6 Zostaw biurku co kilka godzin przez co najmniej kilka minut, aby pomóc zminimalizować sztywność od siedzenia w jednym miejscu zbyt długo.

Wskazówki:

  • Gorąca kąpiel w soli Epsom kąpieli bąbelkowej lub aromaterapii może być kojące ból, sztywność pleców i zrelaksować ogólnej. Niektóre z bólu pleców jest spowodowany przez napięcie i stres, więc de-podkreślając rutynowe, takie jak gorąca kąpiel może mieć duże znaczenie na to, jak się czujesz.
  • Zastanów się robi regularnie przysługujące z ćwiczeń rozciągających, takich jak pilates czy joga, aby pomóc wzmocnić mięśnie rdzenia lub Powerhouse organizmu. To może pomóc wzmocnić mięśnie pleców i uczynić je bardziej odporne, jak również poprawić swoją postawę
  • Upewnij się, że masz dobry fotel, który jest przeznaczony do pracy na biurku z podparciem lędźwiowym dobrej mobilności, aby zminimalizować ból pleców.
  • Bądź świadomy swojej postawy. Slouching może sprawić ból pleców gorzej.
  • Zapytaj swojego szefa, czy mogą zorganizować ergonomiczne oceny, aby dowiedzieć się, czy można skonfigurować stację roboczą bardziej odpowiedni, co zmniejszy stres powtarzających się urazów, jak również górny i dolny pleców.
  • Jeśli ból pleców jest ciężka lub utrzymuje się, skonsultować się z lekarzem.