adcov.com

Jak robić na drutach kapelusz z dwóch siedzący normalne igły

Jak robić na drutach kapelusz z dwóch siedzący normalne igły

Początku tkaczy często ćwiczyć swoje umiejętności dziewiarskich dokonując Ścierki do naczyń, chusty lub koce. Tkaczy, którzy są gotowi wyjść poza kwadrat podstawowy i prostokątne dziania projektów, jeszcze są nie dość gotowy, aby spróbować okrągłe lub dwukierunkowej igły, można spróbować dziania kapelusz z dwóch normalnych igły siedzący lub igieł prosto, zamiast. W przeciwieństwie do dziania kapelusz z okrągłym igły, dziania kapelusz z prostej igły wymaga szew być szyte na wykończenie. Projekt ten pozwala tkaczy do praktyki podstawowe kapelusz kształtowanie umiejętności przed przejściem na drutach z okrągłym igły.

Instrukcje

• Oddanych na 90 szwów. Dziana z rondem kapelusza ściegiem prążkowany, aby nadać jej odcinku. Alternatywny dwóch drutach szwów z dwóch purled szwów wzdłuż wiersza. Dzianiny purled szwów i pikot dzianina szwów dla przeciwnej, lub po stronie zła, wiersze. Nadal w tym wzór dla około dwóch cali.

• Przełącznik do Płótna dziane ściegu do ciała kapelusz. Dzianiny aż na prawej stronie wierszy i pikot całą drogę przez źle po stronie wierszy do ściegu Płótna dziane. (Po prawej stronie wierszy są te, które zmierzą się kiedy można nosić kapelusz. Wrong-Side wiersze będą w środku kapelusza podczas noszenia). Dzianiny kapelusz w Płótna dziane ściegu do około pięciu centymetrów. Koniec z wierszem bełkot.

• Zacznij się zmniejszyć swój kapelusz na kształt góry. Dzianiny trzech szwów, a następnie drutach trzy szwy razem jako jeden w następnym wierszu. Dzianiny trzy szwy razem poprzez drutach ściegiem i następnie przesuwając prawo igłę przez trzy szwy na raz a nie jeden ścieg na raz. Pikot wszystkie szwy na następujący wiersz. Powtórz ten wzór, dopóki nie mniej niż 10 szwów na igły.

• Cięcie swojej pracy przędzy więc masz długi ogon 15-cali. Ciąg ten ogon na dużych oczu tępe igły i nici to przez pętle pozostałe szwy w czapkę. Wyciągnij go mocno, jak sznurkiem jak usunąć szwy z igły do blisko góry kapelusz.

• Złóż kapelusz, tak, że prawo stronach są razem i dopasować krawędzie otwarte szew. Używać igły tępe dużych oczu i dodatkowe przędzy do ściegu w szwie od góry kapelusz. Gdy dojdziesz do końca, splot przędzy przez kilka dodatkowych szwy wewnątrz kapelusz, a następnie zawiązać węzeł i cięcia przędzy swojej pracy. Kolei kapelusz po prawej stronie na zewnątrz i go nosić.