adcov.com

Jak radzić sobie ze złamaną nogą

Jak radzić sobie ze złamaną nogą


Złamana noga jest trudno sobie poradzić. Trzeba całkowicie zmienić swój styl życia, aby pomieścić swoje obrażenia. W pewnym sensie może czuć się zupełnie bezradny, jak są rzeczy nie można zrobić. Są też chwile, możesz polegać na innych, aby ci pomóc. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie ze złamaną nogą.

Instrukcje

1 Cope z swędzenie z obsady wlewając proszku dla niemowląt w dół. Użyj suszarki, które jest na niskim poziomie, aby skłonić proszek całej obsady. To będzie tymczasowo złagodzić swędzenie.

2 Weź prysznic pokrywając złamaną nogę w plastikowej torbie. To uchroni go przed zamoczeniem podczas prysznica. Upewnij się, aby usiąść na krześle prysznicem podczas kąpieli, tak aby nie ślizgać.

3 Przesuń do ubrania, pokrywając do obsady z rajstopy. Zapobiegnie obsady od wieszania na ubrania.

4 jeździć autobusem, gdy złamana noga jest w gipsie. Jest to konieczne, nawet jeśli nie jest to noga napędowa, która jest uszkodzona. Obsada może jazdy uciążliwe i spowodować, aby w wypadku.

5 Zebrane pomocy od osób, które oferują pomoc nosić rzeczy. Niech bagger przeprowadzić artykuły spożywcze. To nie jest czas, aby być dumny jak są chwile w życiu, kiedy ludzie potrzebują pomocy.

Wskazówki:

  • Upewnij się, że gdy jesteś dobrze pomóc innym uporać się z urazami lub niepełnosprawnym taki sam sposób ludzie pomagali ci.