adcov.com

Jak radzić sobie ze stresem i wysokiego ciśnienia krwi w czasie ciąży

Ciąża może być bardzo stresujące czas dla matki być. Dla niektórych kobiet, wysokie poziomy naprężeń może prowadzić do wysokiego ciśnienia krwi, co może być niebezpieczne dla zarówno matki i dziecka. Techniki radzenia sobie są bardzo ważne w postępowaniu ze stresu podczas ciąży. Oto kilka wskazówek, aby złagodzić stres.

Instrukcje

1 Get dużo odpoczynku. Spróbuj drzemki w ciągu dnia, kiedy można i próbować iść do łóżka wcześnie każdej nocy. Odstawić trochę czasu każdego dnia, aby po prostu odpocząć i odprężyć się. Jeśli nie dostać wystarczająco dużo odpoczynku, może czuć się zmęczony i zestresowany, co może prowadzić do wysokiego ciśnienia krwi.

2 Jedz dobrze i ćwiczenia. Dobrze zrównoważonej diety pokarmy bogate w składniki odżywcze i prowadzą kilka razy w tygodniu pomoże Ci poczuć się lepiej i zminimalizować poziom stresu. Może to również obniżyć wysokie ciśnienie krwi.

3. Dyskusja na temat rzeczy, które powodują stres z innymi. Możesz porozmawiać z dziewczyną, do mamy, do współmałżonka lub z lekarzem. Czasami, po prostu mówić o rzeczach, może sprawić, że poczujesz się lepiej i zminimalizować poziom stresu.

4 Czy rzeczy dla siebie. Poświęć trochę czasu, aby zrobić działań, które lubisz całej ciąży. Możesz czytać lub iść do kina. Możesz wybrać, aby szyć, notatnik, skorzystać z masażu lub słuchać kojącej muzyki. Wybierz bez względu większość Cię interesuje.

5 Trening Techniki oddechowe do kiedy czujesz, podkreślił. Powolne, delikatne i głębokich oddechów może pomóc obniżyć poziom stresu i ciśnienia krwi.

6 wiedzieć, że to jest ok, aby powiedzieć "nie", gdy ktoś pyta zrobić coś. Przepełniony, harmonogram może powodować stres nikomu, zwłaszcza w ciąży kobieta. Zachowaj trochę czasu wolnego w harmonogramie, aby nie dostać się do punktu uczucie ogarnia, spod kontroli i zestresowany.

7 Odpręż się z pedicure, zwłaszcza, gdy nie można stawać na tyle daleko, aby przycinać paznokcie. Dobrze natrzeć stopy z pedicure jest relaksujące i pomaga zredukować stres.

Wskazówki:

  • Jeśli czujesz się bardzo podkreślał w czasie ciąży, należy porozmawiać z lekarzem. Ona może być w stanie przepisać leki, które mogą pomóc.
  • Śledź żadnych konkretnych wskazówek udzielonych przez swojego lekarza. Jeśli zostały przepisane leki ciśnienie krwi, należy wziąć je za wskazane.
  • Informacje zawarte w tym artykule nie ma służyć jako substytut regularnego doradztwa i opieki medycznej. Pamiętaj, aby porozmawiać z Twojego osobistego lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące ciąży.
  • Należy unikać planowania siebie.