adcov.com

Jak radzić sobie z Zad

Zad jest infekcja wirusowa, która dotyka małych dzieci. Jest to spowodowane przez struny głosowe zakażenia i obrzęki. Powoduje to ostre szczekanie kaszel i może spowodować trudności w oddychaniu. Wykonaj następujące kroki, aby pomóc dziecku radzić sobie z zadu.

Instrukcje

1 Zachowaj spokój. Pocieszyć dziecko i starać się utrzymać go jak najbardziej odprężający. Zad jest przerażające, ale jeśli zachować spokój można pomóc dziecku radzić sobie z sytuacja lepiej. Zapewniając dziecku spokojny pomoże mu łatwiej oddychać.

2 Uruchom niezwykle ciepłą wodę pod prysznicem i siedzieć z dzieckiem w zaparowanej łazience. Wilgotne łazienka będzie łatwiej oddychać. Widać poprawę w około dziesięć minut.

3 Pobierz świeżego powietrza. Mając dziecko na zewnątrz w chłodne wieczorne powietrze może złagodzić kaszel pasuje. Jeśli na zewnątrz jest zimno owinąć dziecko w koc. Nic nie zwalnia zad jak chłodne świeże powietrze.

4. Usiądź prosto z dzieckiem na kolanach, siedzi pomaga otworzyć drogi oddechowe i pozwalają na łatwiejsze oddychanie. Zachęcaj dziecko, aby pić dużo płynów, aby uspokoić gardło

5 uśpienia blisko swojego dziecka, dzięki czemu można zaoferować pomoc w przypadku ma kolejny atak Zad. Zad zwykle ostatnia trwa pięć do sześciu dni i staje się gorzej w nocy. Spanie w pobliżu Twojego dziecka będzie łatwiej zasnąć podczas radzenia sobie z zadu.

6 Oglądaj dziecko uważnie oznak zadu coraz gorzej. Jeśli widzisz, dziecko stara się oddychać lub jeśli dziecko rozwija Strider (dźwięk, łapiąc przy oddychaniu), natychmiast skontaktować się z lekarzem.