adcov.com

Jak radzić sobie z Vertigo Atak

Jak radzić sobie z Vertigo Atak


Zawroty głowy nie tylko zawroty głowy, ale uczucie ruchu, gdy jesteś nadal. Atak zawrotów głowy może spowodować nudności i wymioty. Przyczyny zawrotów głowy mogą być wewnętrzne problemy ucha, urazy głowy, migreny, infekcje wirusowe i interakcje. Zawroty głowy mogą być tymczasowe lub długoterminowe z bardziej poważnych schorzeń. Dowiedz się, jak radzić sobie z atakiem zawrotów głowy, aby zachować bezpieczeństwo i złagodzić objawy.

Instrukcje

Objawy

1 Zapraszam z równowagi nagle. Jest częstym objawem przy ataku zawroty głowy. Możesz czuć się tak, jakby podłoga podnosi się do Ciebie i Twojego salda będą zsynchronizowane. Możesz stracić równowagę i upaść.

2 Poczuj się tak, jakby twoje ciało wiruje lub wirujących, chociaż wciąż jesteś. To też jest częstym objawem ataku zawroty głowy. Spowoduje to, że saldo jest wyłączony i powodować trudności w chodzeniu bezpiecznie.

3 Poczuj się jak pochylanie lub mają spadające doznania. Są to również typowe objawy ataku zawroty głowy. Te odczucia powoduje trudności w chodzeniu lub stałego i może spowodować upadek.

Radzenie sobie z atakiem

4 Przesuń powoli czy atak trafi nagle; dostać się na kanapie lub łóżku bezpiecznie podczas gdy waga jest wyłączona.

5 Połóż się powoli, trzymać głowę podwyższone przez podpieranie się w górę. Leżącej dąży do odczucia spinningowe gorzej.

6 Trzymaj głowę jeszcze do zmniejszenia uczucia ruchu i radzić sobie z atakiem zawroty głowy.

7 Masz śmieci i tkanek pod ręką, w przypadku gdy masz mdłości i wymioty.

8 Pozostają jeszcze w łóżku i leżąc na kanapie, aż atak zawrotów głowy przechodzi i czujesz saldo jest z powrotem w synchronizacji.

Bezpieczeństwo w Domu

9 Usuń przeszkody z chodników i ścieżek; upewnij się, że nie istnieją żadne przewody elektryczne do potknąć, usunąć podniesione progi, podnieś dywany rzucać i Tack dół luźne dywany.

10 poręcze miejsce w korytarzach i klatkach schodowych; jeśli czujesz, że tracisz równowagę, będzie to środek bezpieczeństwa, aby pobrać na. Zainstalować poręcze wewnątrz prysznicem i obok toalety. Umieść maty antypoślizgowe wewnątrz prysznicem.

11 Trzymaj latarkę i świeże baterie w swoim łóżku. Również utrzymać telefon bezprzewodowy na nocnym stoliku w nagłych przypadkach.

12 Instalacja zdalnie sterowane światła i przełączniki; Pozwoli to zaoszczędzić od konieczności dotarcia do nich, gdy masz atak zawrotów głowy.

Wskazówki

  • Nigdy nie mieszać alkoholu i narkotyków, jak to może wywołać lub zaostrzyć zawroty głowy.
  • Zawroty głowy mogą być skutkiem ubocznym niektórych leków; skontaktować się z lekarzem, jeśli recepta jest przyczyną nowej zawroty głowy.
  • Zadzwoń pod numer 911 natychmiast, jeśli masz jakiekolwiek straty ruchu lub funkcji z zawrotami głowy; Może to być bardziej poważna choroba.