adcov.com

Jak radzić sobie z uczuciem Abandoned

Jak radzić sobie z uczuciem Abandoned


Zaniechanie może prowadzić do problemów ze liczbie nieudanych związków. Te zwykle zawierają przyjaźnie, relacje z członkami rodziny i romantycznych związków. Kiedy czujesz się tak, jakbyś opuszczony przez kogoś, kogo kochasz, twoje poczucie własnej wartości może być rozbita, co jest bardzo trudne do zrozumienia, że ​​nie zrobił nic, aby spowodować tej sytuacji zrobić. Konieczne jest, aby pracować przez te uczucia, aby móc znowu ufać ludziom, co jest konieczne, aby wszelkie nowe relacje, które tworzą się w przyszłości.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z kimś o swoich sprawach zaniechanie. Ten człowiek może być przyjacielem, doradcą, romantyczny partnerem lub ktokolwiek inny, że można zaufać. Może być trudno się na ten krok, ponieważ zostałeś ranny w przeszłości, dlatego tak ważne jest, aby wybrać, kogo znasz będzie utrzymać dyskusję poufne.

2. Dowiedz się, jak pogodzić się ze swoich problemów zaniechanie przez mówić je z tej drugiej osoby. On zapewni pewność, że Twoje negatywne uczucia o sobie są nieprawdziwe. Dwaj z was razem mogą pochodzić z rozwiązań, które pomogą Ci smucić utracone relacji, która pozwoli przezwyciężyć ten ból jest spowodowany was.

3 Śledź swoje postępy w dzienniku. Zacznij pisać na początku swojej drogi przezwyciężenia swoich problemów porzucania, i pozostanie z nim. To pozwoli Ci dodatkowy wylot, aby wyrazić swoje uczucia. Będzie to również pomocne, aby móc spojrzeć wstecz i zobaczyć, jak daleko jesteś.

4 Weź udział w innych działaniach, które lubisz, które sprawiają, że czujesz się dobrze o sobie. To może być takie obszary jak: malarstwo, grając w lidze sportowej społeczności lub przystępujące do klubu książki. Działania te będą służyć jako mechanizm radzenia sobie, aby uwolnić swoją negatywną energię w pozytywny sposób.