adcov.com

Jak radzić sobie z Przyrost masy ciała po zabiegach Bypass żołądka

Jak radzić sobie z Przyrost masy ciała po zabiegach Bypass żołądka


Przyrost masy po zabiegu pomostowania żołądek emocjonalne i fizyczne obniżenie temperatury, ale nie musi być koniec świata. Uzyskiwanie wsparcia i za pomocą kreatywnych sposobów odnowienia zobowiązania do utraty wagi może z powodzeniem dostać się z powrotem na dobrej drodze do utraty kilogramów.

Instrukcje

1 Analiza i określić, co jest wyzwolenie przyrost masy ciała. Chirurgii utrata masy ciała to tylko pierwszy krok w uzyskaniu kontroli wagi. Przyrost masy ciała po operacji pomostowania żołądka jest często spowodowane przez czynniki, które przyczyniły się do pierwotnej masy ciała.

2 Uzyskiwanie wsparcia. Pomoc można znaleźć na stronie grupy wsparcia odchudzania, grup wsparcia żołądka obwodnicy, na forach internetowych, jeden-na-jeden doradztwo lub wzajemne wsparcie od innych żołądka pacjentów obwodnicy.

3 Skontaktuj się z centrum chirurgii żołądka obwodnicy i zapytać o pomoc. Większość ośrodków chirurgii są zatrudniać personelu, które mogą zapewnić pomoc i wskazówki z przyrostu masy ciała po operacji.

4 Wdrożenie planu odchudzania zajęcia się przyrost masy ciała. Plan powinien obejmować regularne ćwiczenia, zdrowych wyborów żywności, po operacji pomostowania żołądka wytycznych i ciągłe wsparcie.

5 opracowanie systemu rozpoznawania masy wyzwala zysku i plan radzenia sobie z wyzwalaczami kiedy one wystąpią. Posiadanie planu w miejscu z alternatywnych zachowań i odpowiedzi do wyboru, może pomóc zminimalizować lub wyeliminować nadmiernego jedzenia, co prowadzi do nadwagi.

6 Utrzymanie nadziei i wytrwałości. Jej powiedział, że ma 21 dni, aby nowy zwyczaj i tysiąc dni, aby ją opanować. Weź jeden dzień na raz.

Wskazówki

  • Znajdź kumpla odchudzania współpracować z. Badania pokazują, że u pacjentów z silnym systemem wsparcia są mniej narażone na przyrost masy ciała po operacji pomostowania żołądka.