adcov.com

Jak radzić sobie z bolesnymi Emocje

Jak radzić sobie z bolesnymi Emocje


Ludzie czynienia z szerokiej gamy emocji i uczuć w całym swoim życiu. Nauka radzenia sobie z tymi emocjami, zwłaszcza te, bolesne jest to proces na całe życie. Niezależnie od tego, jak silna osoba, przychodzi czas, gdy mamy do czynienia z bolesnych emocji staje się nie do zniesienia; każdy przetwarza ból i trudności inaczej. Jednakże, istnieją pewne technologie usuwania bólu i smutku, że są skuteczne.

Instrukcje

1 Ustal przyczynę bolesnych emocji. Zanim będzie można poradzić sobie z każdym emocjonalnego bólu masz, musisz najpierw określić przyczynę tego bólu.

2 rozwiązać problem lub zaakceptować sytuację. W niektórych przypadkach sytuacja może być rozwiązana, na przykład walki między przyjaciółmi. Jeśli sytuacja może być rozwiązana, powinno być. W przypadku śmierci lub separacji, musisz nauczyć się akceptować, że nic nie można zrobić, aby zmienić sytuację. To pomoże Ci uporać się z bólu bardziej efektywnie.

3 Nie należy butelkować swoje emocje. Pozwól sobie poczuć ból, z którymi masz do czynienia. Próba stłumienia tych emocji będzie tylko powodować ból w sobie większy na dłuższą metę. Lepiej płakać czy się złościć, ile potrzeba.

4 Szukajcie wsparcia od rodziny i przyjaciół. Nie odizolować się. Bardzo ważne jest, aby znaleźć wsparcie i pomoc od tych najbliżej Ciebie w kontaktach z bolesnych emocji. Radzenie sobie z tylko tych emocji może doprowadzić do bardziej podatne na depresję kliniczną.

5 wiedzieć, kiedy należy szukać profesjonalnej pomocy. Są chwile, kiedy typowe mechanizmy radzenia sobie nie działają. Doradcy zawodowego jest przeszkolony, aby pomóc w radzeniu sobie z ich problemów i emocji. Ponadto, lek może być przydatne pod warunkiem, że jest podawany przez lekarza.