adcov.com

Jak radzić sobie z alkoholem rehabilitacji?

Jak radzić sobie z alkoholem rehabilitacji?


Alkohol Rehabilitacja jest procesem odzyskiwania z problemem alkoholowym lub uzależnienia od alkoholu. Radzenie sobie z rehabilitacji alkoholu jest pierwsza część przy drodze do przezwyciężenia wszelkich problemów alkoholowych można mieć. Uczenie się odzyskać od problemów alkoholowych stanowi trudne wyzwanie, jednak korzyści dla siebie i swojej rodziny mogą znacznie przewyższać przeszkód.

Instrukcje

1 Przyznaj, że pijesz za dużo i mają problem kontrolowania picia. Jest to pierwszy krok w walce przeciwko uzależnienia od alkoholu. Nauczyć się rozpoznawać objawy, które piją za dużo. Jeśli czujesz, że musisz pić alkoholu cały czas, aby funkcja, możesz mieć problemy z alkoholem.

2 Omów problem alkoholu z lekarzem i zapytać, czy mogą polecić żadnych doradców. Porozmawiaj z rodziną i poinformować ich, że zdajesz sobie sprawę, trzeba rehabilitować z nadużywaniem alkoholu.

3 Usuń wszystkie alkoholu z domu i nie kupić więcej. Według American Academy of Family Physicians, mogą wystąpić objawy odstawienia, takie jak uczucie jumpy i nerwowy, niepokój, złe sny, bóle głowy i reakcje żołądkowe do nie picia alkoholu.

4 skonsultować się z lekarzem i sprawdzić się w centrum rehabilitacji, jeśli lekarz uważa, że jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Centrum rehabilitacji alkoholu sesje terapeutyczne dostarczy i pomóc w walce z alkoholem w czasie okresu rehabilitacji.

5 Poinformuj swojego szefa lub działu kadr w swojej pracy, że potrzebujesz czasu wolnego, aby uczestniczyć w centrum rehabilitacji. Daj miejscu pracy zaświadczenie od lekarza, gdy tego potrzebują. Zapytaj ich, aby utrzymać stan poufne.

6 Dołącz grup, które zaspokajają odzysku alkoholików. Anonimowi Alkoholicy to fundacja, która pomaga wspierać trzeźwiejących alkoholików. Grupy wsparcia pomoże Ci podczas rehabilitacji z nadużywaniem alkoholu.