adcov.com

Jak puścić złych stosunkach

Jak puścić złych stosunkach


Złe relacje mogą być trudne do opuszczenia. Możesz czuć się zdradzony i załamany, jakby nigdy nie można ponownie kochać nikogo innego. Jeśli już zakończył związek, przyjaciół powie Ci po prostu przejść, ale część z Was nadal boli, co sprawia, że ​​wypuszczając bardzo trudne. Niektórzy ludzie również pobyt w złych związkach, w których są łamane lub zaniedbywane, ponieważ puszczając to zbyt wiele dla nich. Jednak puszczania i pozostawiając to najlepsza rzecz dla emocjonalnego i fizycznego zdrowia.

Instrukcje

1 Napisz listę wszystkich rzeczy, które lubią o relacji. Podsumowania wszystkich dobrych rzeczy o drugiej osobie. Następnie napisać listę wszystkich negatywów w związku. Listę wszystkich rzeczy, które sprawiają, że czujesz się bać, zdradzony i zraniony. Pozwól sobie czas na żałobę za dobre rzeczy, ale także rozpoznaje wszystkie złe rzeczy, które uciekają, też.

2 Nie należy czekać na inne osoby, aby zmienić. Nie można zmusić człowieka do zmiany, a dotychczasowe zachowanie jest wskaźnikiem tego, jak rzeczy mogą być dla pozostałej części relacji.

3 Wyobraź sobie siebie po zakończeniu relacji. Stworzyć pozytywny obraz, wyobrażając sobie oddania swojego życia wraz z powrotem i ustawienie kilku celów, które uczynią puszczania znacznie łatwiejsze.

4 Pozwól sobie czas na żałobę, ponieważ koniec związku jest podobny do śmierci. Więcej informacji na temat poszczególnych etapów żałoby, z prądem do odmowy do gniewu na ból. Rozpoznać różne etapy i być dla siebie łagodny. Pozwól sobie uwolnić swoje emocje na koniec cyklu żałoby.

5 Uznają, że związek nie jest idealny. Czekając na idealny osoby przyjść będzie puszczania trudniejsze. Wprowadź następny związek wiedząc, nie będzie problemów, ale podsumowania i sprawdzić, czy są problemy z którym można żyć.

6 Pozwól sobie zaufać ponownie ufając sobie pierwszy. Zaryzykować i postawić się tam jeszcze raz, ale tym razem mają wystarczająco dużo zaufania, które znasz będzie opuścić, jeśli sytuacja nie jest dla ciebie.