adcov.com

Jak przywrócić pokarmów stałych Do Sejmu

Jak przywrócić pokarmów stałych Do Sejmu


Miękkie, płynne diety są przepisane z wielu powodów. Osoby, które miały dentystycznych pracy lub operacji lub osób cierpiących na niektóre choroby mogą wymagać specjalnej diety. Aby uniknąć bólu, wzdęcia, nudności i niepokój pokarmowego, należy ponownie wprowadzić stałe pokarmy stopniowo. Ilość czasu potrwa, zanim będziesz mógł ponownie jeść pokarmów stałych zależeć będzie od tego, jak dobrze toleruje jedzenie, a także, jak długo przebywał na miękkiej diety.

Instrukcje

1 Odwiedź swojego lekarza w celu omówienia tego, czy jesteś gotowy, aby znów jeść stałe pokarmy. Zaczyna jeść pokarmy stałe, zanim są gotowe mogą powodować powikłania ze strony przewodu pokarmowego.

2 Rozpocznij miękką diety. Jeśli były ograniczone tylko do płynnej diety, jeść miękkie diety dla dwóch do trzech dni, w celu budowania tolerancji organizmu. Jedz pokarmy jak tłuczone ziemniaki, jabłkowym, lody, galaretki pudding.

3 Jedz mdłe skrobie, zbóż i węglowodanów. Nie dodawać przyprawy, przyprawy i przypraw. Spożywać niesolone krakersy i zwykły ryż i tosty dla jednego do dwóch dni. Te węglowodany pomogą uczyć uczyć ciała rozbić pokarmów stałych.

4 Dodaj gotowane warzywa do diety. Przygotuj się na parze lub gotowane warzywa podczas jedzenia węglowodanów mdłe. Kontynuowania tej diety przez okres jednego do dwóch dni.

5 Włączenie białka. Wybierz Bland, chude mięso, takie jak zwykłego kurczaka lub indyka i jeść te białka od jednego do dwóch dni.

6 Dołącz surowe warzywa i owoce. Twoja dieta powinna składać się z węglowodanów, słodki, na parze lub gotowane warzywa, zwykły, słodki białek i owoców i warzyw. Kontynuować tę dietę dla jednego do dwóch dni.

7 Powrót do diety trzeba było zanim został ograniczony.