adcov.com

Jak przywrócić pęcherz z estrogenem

Zgodnie z Kliniki Urologii w Lake Charles, Luizjana, około 10 milionów kobiet w Ameryce sami cierpią z powodu niekontrolowanego częste parcie na mocz, nagłe pragnienie oddawania moczu i ból przy oddawaniu moczu. Wynika to z późniejszego osłabienia mięśni pochwy i macicy odpowiedzialne za normalne sterowanie strumienia moczu, związane z wiekiem, porodu lub innych czynników. U kobiet pęcherz jest podtrzymywany przez ścianę przednią pochwy, a jeśli ściana ulega pogorszeniu, pęcherza spada do pochwy, powodując różnego rodzaju problemy moczowego. Wypadnięcie pęcherze, jak się je nazywa, może najlepiej być traktowane z terapii estrogenowej. Estrogen działa przez odtworzenie sztywność mięśni pochwy i macicy, odwracając w ten sposób proces i przywrócenie pęcherza. Ważne jest, aby zapoznać się z różnymi sposobami leczenia wypadnięcie pęcherza za pomocą estrogenów.

Instrukcje

1 Weź 0,3 do 1,25 mg doustnie skoniugowane estrogeny na co dzień, w zależności od dawki podanej dla Ciebie przez lekarza. Możesz wziąć ten lek z jedzeniem lub bez, choć można go zabrać zaraz po posiłku, aby utrzymać się z coraz ból brzucha.

2. Zastosowanie 25 do 100 mg dwa razy dziennie fenylopropanoloamina razem z 2 g dziennie dopochwowego sprzężonego estrogenu stosowanego w pochwie lub 1,25 g doustnego sprzężonych estrogenów na dobę. Fenylopropanoloamina istnieje w różnych formach preparatów na kaszel i przeziębienie, takich jak Dimetapp i ROBITUSSIN-CF. To się nazywa Nomenklatury Estrogen / agonisty alfa-adrenergiczne leczenie. Estrogen zwiększa reakcję alfa-adrenergicznych receptorów cewki moczowej, które są odpowiedzialne za zwiększenie mięśni cewki, a tym samym przywrócenia normalnych funkcji pęcherza.

3 rozważyć użycie estradiolu plastra na skórę. Estradiol jest najsilniejszym form estrogenu u ludzi i występuje w sposób naturalny. Jest on dostępny w postaci plastra na skórę (zwykle sprzedawane pod markami Climara, Vivelle, Alora, Fempatch i Estraderm®). Ma plaster na czystą, gładką obszarze podbrzusza cały czas i nanieść nową co trzy do czterech dni. To powinno być używane przez kilka miesięcy.

4 Zapytaj lekarza o możliwość korzystania z pochwy ring (Estring). Jest to kolejna marka estradiolu. Włożyć pierścień w części pochwy określonym w ulotce i opuścić ring w miejscu przez 90 dni.

5 Używaj 0,5 do 2,0 g kremu codziennie estrogen pochwy. Umieścić krem ​​na aplikatora na podstawie wskazówkami podanymi. Włożyć aplikator wewnątrz pochwy i upewnij się, że wcisnąć tłok, aby zwolnić krem. Następnie używać ciepłej wody z mydłem, aby oczyścić aplikator.

Wskazówki:

  • Ustnej lub pochwy estrogenów lub estrogenów łatka może powodować częste działania niepożądane, które obejmują zawroty głowy, bóle głowy, bóle brzucha, wzdęcia, alergie, zwiększenie masy ciała lub zmiany w libido. Poważne skutki uboczne długotrwałego użytkowania estrogenów obejmują raka endometrium, choroby pęcherzyka żółciowego, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi i raka szyjki macicy, piersi, pochwy, wątroby lub nerek. Krem dopochwowy może powodować krwawienia z macicy. Przed podjęciem decyzji o użyciu dowolnej metody leczenia estrogenami zawsze poprosić o radę lekarza. Lekarz może przepisać konkretnej metody lub może przedstawić Państwu inne alternatywy. Ograniczenie napojów alkoholowych podczas gdy w trakcie terapii estrogenowej. Ograniczenie lub zaprzestanie palenia papierosów podczas stosowania estrogenów, ponieważ może to zwiększać częstość występowania zakrzepów. Nigdy nie bierz estrogenów w czasie ciąży lub podczas karmienia piersią, jak estrogen może mieć negatywny wpływ na dziecko. Terapia estrogen nie powinien być stosowany przez każdego, kto ma podejrzenia lub rozpoznaniem raka piersi, raka szyjki macicy lub raka lub innych problemów związanych z krążenia systemowego (krew i żyły). Nie należy umieszczać plastra na piersi i talii, jak łatka może zostać starta przez ciasne ubranie. Upewnij się, że łatka pozostanie w miejscu, naciskając mocno na co najmniej 10 sekund. Nie zostawiaj pochwy pierścień na pochwie dłużej niż 90 dni. Należy unikać korzystania z gorącej lub wrzącej wody, aby oczyścić aplikator używany do pochwy śmietany.