adcov.com

Jak przyspieszyć metabolizm

Jak przyspieszyć metabolizm

Chcesz przyspieszyć metabolizm?

Moglibyśmy użyć szybszego metabolizmu, gdy dojdzie do utraty wagi.

Wykonaj te proste kroki, aby przyspieszyć metabolizm.

Instrukcje

1 Nie jeść śniadania. Podczas snu organizm przechodzi w tryb oszczędności energii przez spowolnienie metabolizmu. Jedzenie pierwszą rzeczą pomogą przyspieszyć metabolizm, dając mu dobry start płodowych. Dobre śniadanie składa się z węglowodanów złożonych, takich jak płatki owsiane lub chleb pełnoziarnisty, białek jaj i owoców takich jak banany.

2 Jedz 5-6 posiłków dziennie. Nie musisz jeść więcej jedzenia po prostu częściej. W ten sposób twoje ciało wie, że jej źródłem energii jest stała i będzie spalić więcej kalorii, zamiast zapisywania go jako tłuszcz do późniejszego wykorzystania. Jest to kluczowy czynnik przyspieszenia metabolizmu.

3 Zmień to, co jesz. Podobnie jak jeść częściej przyspieszy metabolizm więc to, co jesz. Zjadanie żywności o wysokiej zawartości cukru, spowoduje, że poziom cukru we krwi na kolec zmuszając swoje ciało, aby zapisać je w postaci tłuszczu. Staraj się jeść więcej całej żywności zboża, owoce i warzywa. Upewnij się także równoważyć swoje posiłki z białka (jak białka jaj i chude mięso) oraz zdrowego tłuszczu (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe znajdujące się w orzechach i rybach).

4 pić zieloną herbatę. Zielona herbata ma niesamowite właściwości spalania tłuszczu. Liczne badania wykazały, że ma pozytywny wpływ na zwiększenie metabolizmu. Znajdziesz zielonej herbaty w wielu tabletek odchudzających z tego powodu.

5 ćwiczeń. Ok, to jest oczywiste, ale większość ludzi nie zrobić. Jeśli nie korzystają rozpoczęcia robiąc coś, czy to spacery z psem lub bawi się z dziećmi. Trzeba przenieść swoje ciało, aby przyspieszyć swój metabolizm i spalić kalorie.

6 Trening interwałowy. Czy zauważyłeś, że niektórzy ludzie robią mnóstwo cardio zatrzymać utraty wagi, ale po pewnym czasie? To dlatego, że ich metabolizm ustabilizowała. Metabolizm organizmu szybko adaptować się do niego środowisku. Aby rozwiązać ten trening interwałowy wykorzystanie przez ruszania się z mniejszą prędkością i kopiąc go do wysokich poziomów, a następnie z powrotem w dół. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Najważniejsze jest, aby przesunąć ciało na różnych poziomach. Jeśli zrobisz to dobrze można naprawdę przyspieszyć swój metabolizm i spalić mnóstwo kalorii.

7 Waga Szkolenia. Budując więcej mięśni metabolizm organizmu przyspieszy do wsparcia tego nowego mięśni, powodując, aby spalić więcej kalorii. Kobiety nie powinny obawiać się masy szkolenia nie masz wystarczającej ilości testosteronu do luzem cię. Jeśli naprawdę chcesz, szybciej, trening siłowy metabolizm jest koniecznością.

8 Chociaż jesteś tu poświęć chwilę, aby sprawdzić obszar środków, poniżej więcej porad i informacji na przyspieszenie metabolizmu. Dla innych, jak wskazówki nie zapomnij sprawdzić mój profil i spojrzeć na inne artykuły na eHow.

Wskazówki

  • Jeśli nie masz fast foodów w domu nie można go jeść.
  • Przechowywać żywności i treningu dziennik śledzić postępy.
  • Pobierz kumpla treningowy na siłownię, aby pomóc Ci utrzymać motywację.
  • Więcej poruszać metabolizm więcej będzie przyspieszyć.
  • Jeśli cierpisz na stan zdrowia należy najpierw skonsultować się z lekarzem.