adcov.com

Jak przyspieszyć metabolizm u mężczyzn

Metaboliczne tempo lub tempo, w jakim organizm spala kalorie, spowalnia o 5% każdego roku, ale są kroki, które mogą przeciwdziałać spowolnieniu. Oczywiście każdy jest różny, tak tempa metabolizmu różnić. Wszyscy wiemy, że szczęście facet, który może jeść wszystko i pozostać cienka, ale większość ludzi doświadczają przeciwnie w miarę upływu czasu i zobaczyć funtów dodać na z każdej kalorii. Oto sposób na increast swój poziom metabolizmu.

Instrukcje

Jak przyspieszyć metabolizm u mężczyzn

1 Jedz częściej, małe posiłki. Kiedy jeść 5 do 6 małych posiłków dziennie (od 300 do 500 kalorii), jesteś mniej prawdopodobne, aby znaleźć się głodny jak wilk i zajadając się na wszystko, co jest dostępne. Diety, które zachęcają do jedzenia znacznie mniej jedzenia w ciągu zaledwie 3 posiłków dziennie może przynieść rezultaty odchudzania na początku, ale jak "Hubpages" wskazuje, kiedy jesz mniej, Twój organizm przechodzi w tryb głodu i skarby kalorii, co powoduje metabolizm spowolnić znacznie . Kiedy jeść często, organizm nie jest zaniepokojony czekając na kolejne napływ kalorii, więc pali co to jest dane.

2 Budowanie mięśni przez siły lub treningu oporowego. Według strony internetowej "weightlossforall" i innych źródeł, mięśni wymaga więcej kalorii niż tłuszcz na paliwo. Więc więcej masy mięśniowej masz więcej kalorii spalisz w ciągu dnia, niezależnie od tego, czy pracuje lub wiszące. Spróbuj zmieścić się w 30 do 45 minut intensywnego treningu siłowego 3 do 5 dni w tygodniu, aby stymulować wzrost mięśni.

3 Pij dużo wody. Twój organizm musi być dobrze nawodniony, aby funkcjonować poprawnie. Twoja wątroba jest odpowiedzialna za podział i wyeliminowanie tłuszczu lub przechowywanie go w organizmie, a ilość wody można pić często determinuje to, co robi z wątroby tłuszczu. Gdy nerki nie nawilżona, nie mogą funkcjonować, tak więc wątroba musi wkroczyć i pomóc. Gdy to nastąpi, tłuszcz jest przechowywany, a nie wyeliminowane. Pić tyle wody, tak, że mocz jest prawie jasne przez cały dzień.

4 Gotowanie 4 do 6 filiżanek zielonej herbaty dziennie. Badania opublikowane www.ncbi.nlm.nih.gov wykazały, że picie zielonej herbaty może zwiększyć utlenianie tłuszczu u ludzi nawet o 17%, prawdopodobnie z powodu jej idealnej mieszanki katechiny, przeciwutleniacze, i kofeina. Sześć filiżanek może wydawać się dużo, ale zielona herbata ekstrakt suplementy wykazały podobne wyniki, jak również.

5 Podnieś swoje poziomy aktywności, a zwłaszcza ilość czasu spędzasz robi cardio. Wykonywanie wszelkiego rodzaju tymczasowo zwiększyć tempo przemiany materii, ponieważ jesteś spalanie kalorii w szybkim tempie. Cardio ćwiczenia, takie jak bieganie, skakanie na skakance czy jazdy na rowerze mają tendencję do spalić więcej kalorii na minutę, niż inne rodzaje ćwiczeń, więc staram się zmieścić w 20 do 40 minut cardio 3 do 4 razy w tygodniu. Forsowanie tempa metabolizmu nie jest tymczasowy, ponieważ twoje ciało będzie nadal spalić kalorie po treningu w nim napraw i uzupełnia organizmowi składników odżywczych wydatkowane.

Wskazówki

  • Zapiski z utraty wagi i składu ciała, dzięki czemu można śledzić swoje postępy. Pomoże to, aby zobaczyć, co działa, a co nie.
  • Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem nowej diety lub wykonywania planu.