adcov.com

Jak przyspieszyć metabolizm tarczycy Problemy z

Przyrost masy ciała jest jednym z wiodących objawów niedoczynności tarczycy. Gruczoły tarczycy produkować hormon, który reguluje sposób organizm metabolizuje żywności i reguluje temperaturę ciała. Niedoczynność tarczycy charakteryzuje się niezdolnością gruczołu do produkcji wystarczającej ilości hormonów. Powolny metabolizm mogą odchudzania trudne warunku tarczycy. Ponadto, niektóre produkty mogą przeszkadzać w absorpcji syntetycznego leku tarczycy. Dowiedzieć się, co można jeść, aby schudnąć i uniknąć interakcji żywności z lekami.

Instrukcje

1 Eat więcej włóknisty foods.There dwa rodzaje włókien: nierozpuszczalne i rozpuszczalne. Błonnik nierozpuszczalny nie rozbić podczas trawienia. Niesie nadmiaru odpadów i wody, jak z nim jest trawiony, która opróżnia toksyn z organizmu. Znajdź błonnika nierozpuszczalnego w pełnoziarniste, rośliny strączkowe, ciemnozielone warzywa i jabłka. Rozpuszczalny błonnik tworzy żel w przewodzie pokarmowym podczas trawienia. Żel ten wiąże się z kwasów tłuszczowych lub cholesterolu i usuwa je z krwiobiegu do kwasów żółciowych. Ten rodzaj błonnika nie tylko pomaga w utracie odpadów i przyspieszenie metabolizmu, ale również pomaga obniżyć wysoki poziom cholesterolu, kolejny objaw niedoczynności tarczycy. Zdobądź te pokarmy, jedząc orzechy, owies i jęczmień.

Wydział Lekarski, Uniwersytet Szpital Soroka Kupat-Holim przeprowadzone badania, które wskazywałyby, że szybkość wchłaniania lewotyroksyny lub syntetycznych tarczycy był wpływ błonnika. U niektórych pacjentów może być konieczne zwiększenie ich leki w celu skompensowania leku nie jest prawidłowo absorbowane. Zwrócić się do lekarza o zwiększenie błonnika w diecie.

2 Postępuj zgodnie z planem płyta posiłek umieszczając wyimaginowanej linii w dół na środku talerza. Wyciąć jedną z połówek na pół, tak, że masz trzy części. Napełnić największą część z nieskrobiowych warzyw i innych dwóch z skrobi i białka. Dodaj owoce i masz dobrze wyważony posiłek. Dodaj dwie przekąski w ciągu dnia, aby utrzymać metabolizm stopy w górę. Metabolizm zwalnia, gdy ciało przechodzi w tryb głodu. Pomijanie posiłków lub przekąski mogą wywołać ten tryb głodu występuje. Przekąska na niskokalorycznych pokarmów, aby zapobiec binges i metabolizm od spowolnienia.

3 Wybierz produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu. Wymień mleko z 2 proc. Jedz kozi ser feta i ser o niskiej zawartości tłuszczu. Migdałowy ser i mleko ma mało tłuszczu i prawie bez cholesterolu. Eksperymentuj z różnymi markami, aby znaleźć taki, który ci się podoba. Wybierz ryżowe, kokosowe lub mleczne migdałów alternatywy, ponieważ produkty sojowe może zapobiec leczenia tarczycy z działa prawidłowo. Zgodnie z Mayo Clinic w www.mayoclinic.com, to najlepiej poczekać przynajmniej trzy godziny przed jakichkolwiek produktów sojowych.

4 Wybierz chude białka ponad tłustych mięs. Ryby, kurczaka i indyka są niskiej zawartości tłuszczu i kalorii. Użyj kontroli porcji podczas jedzenia tych białek. Z kurczaka i indyka porcje powinny przypominać wielkości jednej talii kart. Ryby powinny być wielkości czekową. Orzechy są doskonałym źródłem białka i Omega-3 kwasy tłuszczowe; Jednakże, zawierają one wiele kalorii. Trzymaj część orzechów do wielkości piłeczki golfowej. Podobnie, unikać jedzenia orzeszki dla prawidłowego wchłaniania leków tarczycy. Ser powinien być wielkości sześciu kości. Wizualizując wspólne elementy, jesteś w stanie zmniejszyć ilość kalorii w posiłkach się delektować.

5 kalorii liczy. Fad diety obetnie Ci ważnych składników odżywczych, które mogą pomoc w produkcji hormonów tarczycy. Jedząc mniej kalorii niż spalamy, jesteś w stanie schudnąć. Część masy ciała może być uparty do stracenia, bo metabolizm wpływa tarczycy. Zwiększyć swój metabolizm poprzez spożywanie mniejszych posiłków w ciągu dnia. Dodaj dwie przekąski w ciągu dnia, aby zapobiec się od binging. Napisz, co jesz i ile kalorii te pokarmy zawierają zachować rachunek kalorii. Czytaj etykiety żywności dla kalorii i sprawdzić, czy przygotowane produkty spożywcze zawierają pokarmy, które będą utrudniać wchłanianie leków tarczycy.

6 Dodaj przyprawy do swojej diety. Według tego Phycican w Wybierz Herbal Handbook w www.physiciansselect.co.uk, pieprz cayenne wykazał w badaniach, aby zmniejszyć apetyt i zwiększenie metabolizmu. Użyj ostro lub proszku cayenne na posiłki, aby przyspieszyć metabolizm.

Wskazówki:

  • Podjęcia leczenia tarczycy rano na godzinę lub dwie przed picia kawy. Kofeina może zapobiec leczenia tarczycy z pracy na miarę swoich możliwości. Możesz naprawić overspicing jedzenie gdy zwiększenie metabolizmu z gorącym sosem dodając trochę nabiału do przystawek, takich jak śmietana czy ser.
  • Należy unikać przyjmowania suplementów z lekami tarczycy. Zarówno magnez i wapń zakłócać leki.