adcov.com

Jak przyspieszyć metabolizm dla kobiet

Jak przyspieszyć metabolizm dla kobiet


Wiele kobiet dbających o zdrowie chcieliby przyspieszyć swój metabolizm. Zwiększenie metabolizmu tłuszczu pomaga kobietom z mięśni wymienić, poprawić energię i spalić więcej kalorii. Trzy czynniki determinują tempo przemiany materii. Czynniki te obejmują stopę organizm wykorzystuje energię do procesów życiowych, wskaźnik energii spalone podczas aktywności fizycznej i stawki energii zużytej podczas trawienia. Utrata masy ciała wymaga więcej niż szybkie rozwiązanie poprawki. Długoterminowe rozwiązanie odchudzania obejmuje przyspieszyć metabolizm, co sprzyja bardziej spalonych kalorii podczas odpoczynku.

Instrukcje

1 Jedz zdrowe, niskotłuszczowe śniadania. Spanie pozbawia organizm żywności i spowalnia metabolizm, aby dostosować się do aktualnej masy ciała. Nie jeść śniadania; zjeść śniadanie pełne pełnoziarniste i chudego białka, aby przyspieszyć swój metabolizm.

2 Wykonywanie co najmniej trzy do czterech razy w tygodniu. Podniesienie poziomu aktywności jest najlepszym sposobem, aby przyspieszyć swój metabolizm w trakcie i po treningu. Zacznij od chodzenia, jak i energii oraz wzrost wytrzymałości dodać więcej ćwiczeń do większych rezultatów. Dołącz do 30 minut aktywności fizycznej w codziennej rutyny poprzez wchodzenie po schodach, w ogrodzie lub na spacerze z psem.

3 Jedz pięć lub sześć małych, zdrowych posiłków dziennie, aby utrzymać poziom energii i przyspieszenie metabolizmu. Małe posiłki pomagają spalić więcej kalorii i zmniejszają potrzebę przekąskę tuczu żywności. Trawienie, absorbujące, transportu i przechowywania żywności spala więcej kalorii i stanowi 10 procent kalorii używanych każdego dnia.

4 Dołącz trening siłowy w swoim trybem życia poprzez pracę z ciężarami w celu przeciwdziałania utracie mięśni. Tkanka mięśniowa spala więcej kalorii niż tkanka tłuszczowa ma, a masa mięśniowa jest kluczowym czynnikiem zwiększenie tempa metabolizmu spoczynkowego. Połączyć ćwiczenia aerobowe z treningiem na optymalne spalanie tłuszczu i przyspieszyć swój metabolizm.

5 Jedz mniej żywności o wysokiej zawartości tłuszczu dziennie. Wybierz zdrowej chudego białka, ryby, ciemne zielone warzywa liściaste i owoce, aby przyspieszyć swój metabolizm. Dołącz dużo błonnika i wody w diecie i dopuszczalnych żywności o wysokiej zawartości cukru, alkoholu i kofeiny.

Wskazówki:

  • Powolny metabolizm rzadko jest przyczyną nadmiernego przyrostu masy ciała.
  • Jak się starzeć, mięśni ma tendencję do zmniejszania i rachunki tłuszczu dla więcej masy, co spowalnia spalanie kalorii.
  • Czasem jest to najlepiej skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem reżim treningowy.