adcov.com

Jak przyspieszyć metabolizm człowieka

Ciało ludzkie ulega złożonych procesów biochemicznych do konwersji żywności, która jest spożywane i trawione w energię użytkową. Proces ten nazywany jest metabolizm. Tlenu wraz z tłuszczów, węglowodanów i białek są ze sobą połączone w celu uwolnienia energii korpus musi działać poprawnie. Mając na szybki metabolizm jest jednym z głównych składników utraty wagi. Męskie ciało jest naturalnie obdarzony więcej masy mięśniowej niż u kobiet. Oznacza to, że metabolizm jest na ogół mężczyzn szybciej, co pozwala im spalić wagę łatwiej niż kobiety, nawet jeśli są one osiadły. Przez zastosowanie wszystkich metod poniżej, można skutecznie przyspieszyć metabolizm, aby uzyskać więcej energii i kontrolować swoją wagę.

Instrukcje

1 picie dwóch filiżanek zielonej herbaty dziennie. Zielona herbata zawiera silne związki przeciwutleniające zwane katechiny, która utlenia komórki tłuszczowe i przyspiesza przemianę materii, zapewnia dodatkową energię i pomaga rzucić off funtów szybciej.

Morele 2 Dodaj do swojej diety. Ta popularna śliwka zawiera silne substancje zwane salicylan, który przyspiesza metabolizm i budzi natomiast daje dodatkową energię na całym południu. Jedz 04:57 morele lub dwie filiżanki suszonych moreli dziennie. Unikać puszkach morele, ponieważ w dużym stopniu owoc jest skąpane w syropie cukrowym, który może spowolnić metabolizm.

3 Jedz potrawy z curry przyprawy. Ta wspólna East Indian Spice zawiera potężny składnik zwany capsacain, które mogą przyśpieszyć swój metabolizm w około trzy godziny. Spożywać potraw curry dwa razy w tygodniu lub więcej, aby zwiększyć tempo przemiany materii.

4 Dodaj szpinak do swojej diety. Zielonych warzyw liściastych to zawiera silne przeciwutleniacze zwane flawonoidami, które mogą pomóc w zapobieganiu raka i zwiększają swój metabolizm do spalania tłuszczu szybciej. Jedz jeden talerz szpinaku dziennie.

5 Jedz dużo papaje. Ten popularny tropikalny owoc zawiera enzymu papainy, która może regulować układ trawienny i zwiększyć swój metabolizm. Zużywają co najmniej trzy filiżanki papaje codziennie. Możesz też pić dwie szklanki soku z papai. Można kupić owoce papai i sok w większości azjatyckich supermarketów.

Wskazówki

  • Należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu odchudzania lub innego traktowania siebie.