adcov.com

Jak przyspieszyć metabolizm Bez Korzystanie Pills

Jak przyspieszyć metabolizm Bez Korzystanie Pills

Pigułki i inne produkty "cud" obiecujące utratę wagi faktycznie kończy się burzenie metabolizm w długim okresie. Aby osiągnąć i utrzymać zdrową wagę, istnieje kilka sposobów, aby wzmacniacz metabolizm w sposób naturalny. Utrata masy ciała wiąże się tak wiele więcej niż po prostu, ile kalorii jesz dziennie. Dokonać kilku zmian w swoim życiu codziennym i można spalić więcej kalorii, nawet jeśli jesteś po prostu siedząc przy biurku.

Instrukcje

1 Jedz zdrowe śniadanie w ciągu pierwszej godziny po przebudzeniu. Może to być tosty, jajka, jogurt lub płatki owsiane, pod warunkiem, że zapewnia pewien odżywczych i energii dla początku dnia. Po pełnym przespanej nocy, twoje ciało już nie ma 8 godzin bez żadnej energii, więc jeśli pozostają na śniadanie, twój organizm zacznie gromadzić kalorii, co jest przeciwieństwem tego, co chcesz.

2 picie zielonej herbaty w godzinach porannych, a następnie w ciągu dnia, gdy masz szansę. Zielona herbata okazał się zwiększyć tempo przemiany materii i działa najlepiej jeśli pijesz co najmniej kilka filiżanek dziennie.

3 Zwiększenie aktywności fizycznej co najmniej jedną pozycję i być z nim zgodne. Robisz różnicę w dłuższej perspektywie. Jeśli jeździsz codziennie do pracy i nie mają czasu na "wypracowanie", można po prostu wziąć pół godziny spaceru w czasie przerwy obiadowej każdego dnia. Jeśli regularnie chodzić i poruszać się na rowerze, odebrać jogi lub aerobiku klasy dwa razy w tygodniu, aby przyspieszyć swój metabolizm.

4 Munch w ciągu dnia zamiast jedzenia kilka naprawdę dużych rozmiarach posiłków. Jedząc małe ilości zdrowej żywności (takie jak orzechy włoskie lub barów granola), można zachować swój metabolizm działa silny i z kolei spalić cokolwiek znacznie szybciej zużywają.

5 pić co najmniej 8 8-Oz. szklanek wody dziennie. Woda jest nie tylko konieczne dla metabolizmu, aby płynnie i działa prawidłowo, ale również pomaga zniechęcać się od jedzenia, gdy nie jesteś naprawdę głodny. Często, gdy jesteśmy przekonani, że jesteśmy głodni, jesteśmy właściwie tylko odwodnione i potrzebuje płynów.

Wskazówki

  • Przy wyborze sposobu, aby zwiększyć ruch, zacząć od drobnych i spójne. Jeśli jesteś zbyt entuzjastycznie na początku, to grozi spaleniem i rzucić zanim będzie można nadzieję zobaczyć żadnych wyników.
  • Nie zmniejszyć spożycie kalorii o zbyt wiele. Nigdy nie spadnie poniżej 1200 kalorii dziennie, bo jeśli nie twoje ciało będzie uwierzyć, że to z głodu. To z kolei sygnalizuje mózg wydać jak najmniej kalorii jak to możliwe, spowalnia swój metabolizm, a tym samym spowalnia proces utraty wagi. Rezultatem jest to, że jesteś nieszczęśliwy i głodny, ale zatrzymany w tej samej wadze.