adcov.com

Jak przygotować Strona główna zadośćuczynienie za Anemia

Jak przygotować Strona główna zadośćuczynienie za Anemia


Niedokrwistość warunki, które mogą odnosić się do zmniejszenia liczby erytrocytów (czerwone krwinki - RBC) we krwi lub zubożenia zawartości hemoglobiny w krwinkach czerwonych. Erytrocyty są komórki kształt tarczy wytwarzane przez szpik kostny i funkcja tlenu nośnikami. Hemoglobina przenosi również tlen z płuc do innych części ciała i jest odpowiedzialny za czerwone zabarwienie krwi jest. W niedokrwistości niedobór erytrocytów (RBC) lub hemoglobiny prowadzi do objawów, w tym uogólnione zmęczenie, duszność i ból w klatce piersiowej, bóle głowy i zawroty głowy, bladość skóry i chłód dłoni i stóp. Czynniki takie jak niedobór żelaza, krwawienia, choroby wrzodowej, miesiączki i tęgoryjec zakażenia są jednymi z najczęstszych przyczyn niedokrwistości. Niedokrwistość może stać się zagrożeniem dla życia, jeśli nie jest leczone, więc zastosowanie środków domu, aby uniknąć dalszych komplikacji.

Instrukcje

1 Zakup i spożywać mięsa, które są bogate w żelazo. Czerwonego mięsa, takiego jak wołowina, wątroby jest bardzo wysoką zawartość żelaza i mogą być łatwo absorbowane przez organizm w trakcie konsumpcji. Nie tylko te rodzaje mięsa uzupełnić żelazo, ale także pomaga w budowaniu wytrzymałości i pobudzanie układu odpornościowego. Zastanów wołowiny burger patty, wołowiny i brokuły, gulasz wołowy, wołowina sałatki, a nawet wszystkie wołowiny bochenek. Co do wątroby, smażyć go z cebulą i czosnkiem zwieńczona boczkiem, aby paski wątroby lub kije lub rozprzestrzeniania wątroby. Inne rodzaje mięs bogatych w żelazo, które można dodać do swoich domowych receptur są wieprzowina, kurczak, ryby (takie jak sardynki), jagnięcina, indyk i skorupiaki.

2 Przejdź do żywności, które są wzbogacone w żelazo. Przy zakupie zboża, etykiety odżywiania sprawdzić, czy są one bogate w żelazo, witaminy B12 i kwasu foliowego - które są niezbędne środki do leczenia anemii. Niektóre mąka, chleb i makarony produkty są również wzbogacone w żelazo. Etykiety z tych środków często wzmacniane żelazem podać dziennej ilości zalecanej.

3 Korzystaj zdrowe przekąski żelaza i desery. Mają obfite przekąskę, która walczy anemii w tym samym czasie. Kanapka z masłem orzechowym proste i świeże jabłko rade. Mlaskanie na orzeszki ziemne, migdały, orzechy nerkowca lub orzechów zrobi też. Smaczne desery, takie jak owoce i ciasto bogate zbóż barów są doskonałym źródłem żelaza - to samo dla suszonych owoców, takich jak morele i figi (3 do 4 figi dziennie). Terminy są również dobre środki do leczenia anemii; Te słodkie owoce można jeść świeże, dodany do receptur ciasteczka lub ciasta, lub wykonane w dżemy.

4 witaminę C w celu ułatwienia absorpcji żelaza. Żelazo spożywane z mięsa są łatwo absorbowane przez organizm w stosunku do żelaza występuje w owocach i warzywach. Tak, aby zwiększyć wchłanianie żelaza z tych źródeł (owoce i warzywa), spożycie witaminy C jest niezbędne. Kiedy jedzenie bogate w żelazo sałatkę z zielonych liściastych lub miskę bogate w żelazo pieczonych ziaren, możesz połączyć go z owoców cytrusowych, które są bogate w witaminę C, w tym pomarańczy, grejpfruta, kiwi, melona i arbuza. Wskazane jest, aby zużywać dwa owoce cytrusowe dobę przez skutecznej absorpcji żelaza.

5 leczeniu anemii pijąc zdrowe soki. Szklanki soku z buraków zmieszanego z miodem każdy dzień jest dobry sposób na walkę z anemii. Szklanka soku jabłkowego zmieszać z cukrem lub miodem jest zbyt dobre. Mieszanka sok jabłkowy z soku pomidorowego, aby silną mieszankę napoju niedokrwistością walki, lub spróbować soku agrest zmieszany z sokiem z trzciny cukrowej i miodem. Dwóch do trzech filiżanek soku z kapusty białej Zaleca się również codziennie do leczenia anemii.

6 Użyj miodu do anemii bitwy. Miód jest bardzo silnym czynnikiem, jeśli chodzi o zwiększenie hemoglobiny we krwi. Jeść rodzynki w połączeniu z miodem i spożywać dwa razy dziennie. Pokrój dojrzałych bananów, wymieszać z 1 łyżka. miodu i zjeść dwa razy dziennie w leczeniu niedokrwistości.

7 Sprawdź, gorące napoje. Gorące napoje zawierające pietruszkę lub daty są doskonałe do anemii. Umieścić kilka liści pietruszki w gorącej wodzie, umieścić na niej cukier, aby lepiej smakują, i pić dwa do trzech razy dziennie. Dat, wystarczy umieścić datę w kubku gorącej wody i zostawić na kilka godzin; pić wodę, kiedy ostygnie.

8 Dodaj do paska czarne melasy naleśniki lub gofry rano, na śniadanie żelazo zwiększeniu.

9 Spróbuj buraki, które są bogate w kwas foliowy i są korzystne w leczeniu niedokrwistości. Z jego skórki nienaruszone, umieścić buraki w kuchence mikrofalowej przez kilka minut. Gdy jest gotowy, obrać go najpierw przed jedzeniem.

Wskazówki:

  • Jeśli jesteś w trakcie leczenia, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem zanim picia soku grejpfrutowego lub po prostu jeść sam grejpfrut. Ten typ owoców może mieć bezpośredni wpływ na wytrzymałość i działanie leku. Tak więc być ostrożnym i skonsultować się z lekarzem.
  • Jeśli pracujesz na budowanie hemoglobiny lub RBC do leczenia niedokrwistości, unikać picia kawy, czarnej herbaty i sody, lub zbyt dużo jedzenia czekolady - te rodzaje żywności hamują zdolność organizmu do prawidłowego wchłaniania żelaza.