adcov.com

Jak przygotować się na Przepuklinowego Chirurgii

Jak przygotować się na Przepuklinowego Chirurgii


Przepukliny są nazbyt częste schorzenie, w którym narządy w organizmie wybrzusza się przez obszar osłabienia mięśni. Otrzymany przepukliny mogą lub nie mogą być bolesne i może być lub może nie wymagać operacji. Jeśli przepuklina nie wymagają operacji, istnieją pewne kroki można podjąć, aby przygotować się na operację przepukliny.

Instrukcje

1 Dowiedz się jak najwięcej o operacji przepukliny i procesu odzyskiwania, jak możesz. Najlepszym sposobem, aby zaplanować jest przez zdobycie faktów. Porozmawiaj z lekarzem i badawczych przepuklin internetowych aby dowiedzieć się więcej. Strony internetowe, takie jak Zdrowia A do Z i Yahoo Zdrowia dużo informacji na temat przepukliny i odbudowy po zabiegu (patrz źródła).

2 Zrozumieć powikłań chirurgii przepuklin, które mogą się pojawić. Istnieje kilka, choć bardzo rzadko, powikłania, które mogą wystąpić podczas operacji przepukliny i podczas rekonwalescencji. Niektóre z tych powikłań nadmiar krwawienia, zakażenia i nawrót przepukliny po operacji.

3 Plan na noc w szpitalu. Niektóre operacje przepuklin będzie wymagać, aby zostać na noc w szpitalu, jeśli nie z innego powodu niż do obserwacji. W zależności od rodzaju przepukliny i nasilenia przepukliny, może trzeba spędzić noc, więc można być przestrzegane.

4 Nie należy pić ani jeść dzień zabiegu przepukliny. Jest to ważne, ponieważ pacjent chirurgii, aby przejść do sali operacyjnej z pustym żołądkiem.

5 Pobierz mocz i krew przetestowane. Odbywa się to w szpitalu przed operacją. Oni również przeprowadzić skanowanie ciała do oceny stanu przepukliny jest.

6 Plan na okres odpoczynku i relaksu w 5 tygodni po lub tak swoim operację przepukliny. Energiczne i podnoszenia aktywności zdecydowanie ostrzegał przed pacjentów z niedawnej operacji przepukliny.

7 Ułóż dla przyjaciela lub członka rodziny do prowadzenia pojazdów do i z sali operacyjnej. W zależności od nasilenia przepukliny i swojej rekonwalescencji po zabiegu, może być lub nie być w stanie obsługiwać pojazd bezpiecznie.

Wskazówki:

  • Przepukliny powtarzały się w mniej niż 10 procent pacjentów, ale, aby zminimalizować to ryzyko, należy unikać podnoszenia ciężkich i aktywność energiczne następujące zabiegu.
  • Jeśli przepuklina jest ciężka, może być wszczepiane siatki z tworzywa sztucznego ciała, aby uniknąć powtarzających się przepukliny.
  • W zależności od wieku i stanu, może być zwolniony ze szpitala tego samego dnia. Jednak najlepiej jest planować bardziej czasochłonne scenariusza nocleg.
  • Lewatywa można podawać niektórych pacjentów dzień operacji w celu oczyszczenia ich wnętrzności.