adcov.com

Jak przygotować się na D & C

Jak przygotować się na D & C


Rozszerzenie i wyłyżeczkowanie macicy, lub D & C, jak to jest powszechnie, o którym mowa, nie jest tak przerażające, procedura jak to było kiedyś. Postępy w medycynie uczyniły ten zabieg bezpieczny i rutyna. Dla niektórych kobiet, może być alternatywą dla histerektomii.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem na temat ewentualnego uczulenia na leki, w tym znieczulenia.

2 Nie Narkotyki kilka dni przed operacją, w tym aspiryny, gdyż może to spowodować więcej krwawienia, niż to konieczne. Należy także unikać zimnych pigułki i środki przeczyszczające nie spożywać alkoholu lub ma innych produktów tytoniowych. Przerwać przyjmowanie suplementów ziołowych co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem chirurgicznym.

3 Nie należy nic jeść ani pić, co najmniej 12 godzin przed zabiegiem, jeśli będziesz mieć znieczulenie, które stawia się całkowicie uśpiony, lub 8 godzin na miejscowym znieczuleniu.

4 Get testowane, aby upewnić się nic nie było przegapić w przedoperacyjnej lekarza egzaminu przed przystąpieniem do procedure.This będzie zawierać krew i mocz tests.The pre-op egzamin jest zminimalizowanie powikłań podczas zabiegu.

5 Zorganizowanie ktoś odwiezie Cię do domu po zabiegu jest wykonywana. Nie będzie w stanie prowadzić samodzielnie po otrzymaniu znieczulenia podczas zabiegu chirurgicznego.

Wskazówki:

  • D & C, można przeprowadzić w szpitalu lub w biurze lekarza. Jeśli jest w szpitalu będzie w warunkach ambulatoryjnych i bez noclegu będzie konieczne.
  • Procedura D & C tylko około 15-30 minut.
  • Jest możliwe, że silne krwawienie po zabiegu. To rzadkie, ale jeśli występuje, to prawdopodobnie ze względu na ściany macicy zranienie instrumentu w trakcie zabiegu.
  • Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem w sprawie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można mieć o przechodzi procedurę D & C.