adcov.com

Jak przygotować się do zabiegu Tear Duct

Jak przygotować się do zabiegu Tear Duct


Zablokowane kanały łzowe są częstym zjawiskiem u niemowląt. Chociaż zazwyczaj łza zatkać przewód od wieku jeden kasuje, niektóre wymagają zabiegów chirurgicznych, aby usunąć kanał. Dowiedz się, jak przygotować się do zabiegu łzawiącego kanale wiedzieć, czego się spodziewać.

Instrukcje

1 Wiem, że operacja kanału łza jest zwykle prosta warunkach ambulatoryjnych. Wykonywane przez lekarza okulisty nazwie okulista, łza chirurgii przewodu wynosi 85 procent do 95 procent sukcesu.

2 Fast na 12 godzin przed planowaną operacją w wyniku znieczulenia ostrożności. Operacja, aby naprawić rozdarcie kanałów wymaga znieczulenia ogólnego zator.

3 Spodziewaj prosty kanał łza blokada zostać otwarte przy użyciu sondy. Sonda drut przechodzi przez kanał rozrywania, aby usunąć przyczynę blokady. Kanał ten jest następnie przemywa się sterylnym roztworem soli fizjologicznej w celu zapewnienia zatykający usuwa się. Zabieg trwa około 10 minut do wykonania i nie powinno być resztkowego doświadczyła bólu po zabiegu.

4 Zapytaj o alternatywnych opcji chirurgicznych jeśli kanał łza sondowania nie naprawić blokadę. Istnieją dwa rodzaje operacji wykonywanych podczas wykrywania awarii. W tchawicy rurki silikonowe, rury są umieszczone w kanałach do otwierania przez okres od 6 miesięcy do rozszerzenia przewodów. Po 6 miesiącach, rurki usuwano w innej operacji. Cewnik balonowy rozszerzenie wykorzystuje małe balony wstawione do przewodu łzowego. Baloniki są zawyżone i przebicia szereg razy, a następnie usunięty. W obydwu tych procedurach wymaga około godzinę w czasie zabiegu chirurgicznego oraz oba są zazwyczaj skuteczne.

5 Użyj receptę antybiotyk krople do oczu w zainfekowanym oku i przestrzegać wszystkich wskazówek otrzymanych od swojego okulisty.