adcov.com

Jak przygotować się do USG 3D

Mając 3-D USG może być ekscytujący sposób, aby zobaczyć swoje dziecko w łonie matki w sposób żaden inny egzamin diagnostyczny można pokazać. Podczas 3-D USG nie jest zamiennikiem dla tradycyjnych ultradźwięków, sporządzona w gabinecie lekarskim, jest odpust, że wiele powiedzieć, może stworzyć silniejszą więź z dzieckiem, zwłaszcza dla ojców, którzy nie mogą się czuć wszystkie kopniaki i ruchy, że mama jest oddawał przez. Zwrócić się do lekarza o żadnych okoliczności lub ryzyka powinien być świadomy przed o 3-D USG.

Instrukcje

1 Zadaj siłownia ultradźwięków o specjalnych preparatów należy dokonać przed swoim 3-D USG. Choć jest to procedura dość proste i bezpieczne, mogą zalecić konkretne ubrania lub pory dnia, który pozwoli Ci się bardziej komfortowo w trakcie procedury.

2 Pij dużo wody. Chcesz być dobrze nawodniony procedury w tkankach są pulchne i łatwo zidentyfikować.

3 utratę pęcherz przed powołaniem. Będąc uwodnione jest zalecane, nie chcę iść do łazienki podczas USG jest wykonywana. Dyskomfort konieczności oddawania moczu i trzymając go w może odwracać cię od bycia w stanie cieszyć obrazów USG, ponieważ są zrobione.

4 Przynieś kamerę wideo. Większość obiektów USG daje płytę CD z zdjęć zrobionych, ale kamera uchwyci też reakcje swoje (i swojego partnera), aby zobaczyć swoje dziecko. Potwierdzić technika USG, które można wykorzystać kamerę w trakcie procedury. Większość miejsc nie wniosą sprzeciwu.

5 pytań o nic nie rozumiesz w trakcie procedury. Pozwoli to wyeliminować niepokój i obawy, że może rozwijać się od po prostu nie wiedząc, co się dzieje. To ma być radosny czas, więc nic blokady szumów, który tworzy się martwić.

Wskazówki:

  • Zarówno 3-D i 2-D ultradźwięki wykorzystują te same technologie, które odbijają fale tworzenia obrazu. 3-D po prostu dodaje wymiar. Oba są bezpieczne procedury dla Ciebie i Twojego nienarodzonego dziecka.