adcov.com

Jak przygotować się do Altitude Sickness

Jak przygotować się do Altitude Sickness


Ponieważ ciśnienie powietrza spada na wyższych wysokościach, to może być trudne dla organizmu, aby uzyskać stężenie tlenu potrzebuje do utrzymania optymalnego funkcjonowania. Podróżujący do wysokich miejsc przeznaczenia powinny przygotować się na potencjalne choroby wysokościowej poprzez zrozumienie, jak kontrolować i zminimalizować jego skutki.

Instrukcje

Walka Altitude Sickness

1. Porozmawiaj z lekarzem przed wyjazdem do podróży na dużej wysokości. Znany jako lek na receptę często przepisywane acetazolamidu osobom zdążających do wzniosłych celów. Pomaga zneutralizować skutki obniżone ciśnienie powietrza ma na ciele. Jednak acetazolamidu nie jest prawo dla wszystkich i należy uzyskać zgodę lekarza przed przyjęciem go.

2 Przygotować się więcej o nifedypiny. Sprzedawane pod markami Adalat, Nifedical i ProCardia, to leki na receptę poprawia przepływ tlenu przez zmniejszenie nacisku na tętnicach płucnych. Jednak, to nie pochodzi z jego udziału ryzyka medycznych, które należy porozmawiać z lekarzem na temat.

3. Dowiedz się więcej o frusemide. Znany pod nazwą handlową LASIX lek ten jest użyteczny w usuwaniu płuc wody, które mogą gromadzić się w nich z powodu upośledzenia funkcji na dużych wysokościach. Należy jednak być wykorzystywane bardzo ostrożnie, jeśli wystąpi odwodnienie oprócz swojej choroby wysokościowej. Zapytaj swojego lekarza o frusemide.

4 Przynieś mnóstwo ibuprofenu. Jest to najbardziej skuteczny over-the-counter leki przeciwbólowe dostępne do leczenia bólów głowy i bóle mięśni wywołane przez choroby wysokościowej.

5 Być uczciwym wobec siebie o swój poziom sprawności fizycznej. Najlepszym sposobem na przygotowanie się do choroby wysokościowej jest uniknięcie go całkowicie. Głównym sposobem, aby tego uniknąć, nie jest zbyt wysilaj się. Odpoczywać często i dać sobie czas na ocenę, czy nie występują żadne objawy.

Zdjęcie na 6 się dużą ilością wody. Często towarzyszy utrata płynów wysokości aklimatyzację. Zwiększyć dzienne spożycie wody do od 4 do 6 litrów na dzień. Mocz powinien pozostać klarowny. Zabarwienie moczu może sygnalizować odwodnienie, z odwodnienia jest cięższy bogatszy kolor moczu.

7 dietę o wysokiej kaloryczności w trakcie pobytu na dużej wysokości. Jakbyś potrzebował dalszej zachęty, Eksperci zalecają też, że składa się z około 70 procent węglowodanów! Pomoże to dać swoje ciało zgromadzoną energię potrzebną do wyrównania zmniejszonej absorpcji tlenu wystąpić z powodu spadku ciśnienia powietrza.

Wskazówki:

  • Choroba wysokościowa generalnie nie wpływa zdrowych osób na wysokościach poniżej 8000 stóp (2400 metrów).
  • Ciężka, nieleczona przypadek choroby wysokościowej mogą doprowadzić do śpiączki. Nie dalej posunąć w górę, jeśli zaczynasz doświadczać nudności i zaburzenia równowagi związane z wystąpieniem choroby wysokościowej.