adcov.com

Jak przycinać płaczu drzewa wiśni

Jak przycinać płaczu drzewa wiśni

Płacz wiśni (Prunus brodawkowata) są piękne Oto wiosną. Ta odmiana wiśniowe drzewo ma wdzięku oddziałów, które na łuku i powiesić w kierunku ziemi. Wspaniałe kwiaty są białe lub delikatne różowe, ale taktowny kończyn i kształt drzewa sprawiają, że estetycznie obecność w ogrodzie każdej porze roku. Rośnie tylko do maksymalnej wysokości 12 metrów (40 stóp), ale rzadko że wysoki, drzewa te nie zajmują dużo miejsca na trawniku. Mają one rozprzestrzenianiu się około 4,5 do 7,5 m (15-25 stóp) i utrzymanie ich kształt jest łatwe z regularne przycinanie.

Instrukcje

• Określić, czy twój płacz wiśniowe drzewo jest szczepione lub naturalnych. Jeśli to jest zaszczepiony, będzie węzeł przeszczepu na pniu drzewa. Zazwyczaj jest to tuż pod koroną drzewa lub około 30 cm (1 stopa) poniżej korony.

• Cięcie drzewa wczesną wiosną lub Późną jesienią. Uniknąć przycinania liści lub kwiatów są obecne na twój płacz wiśniowe drzewo.

• Przyciąć końce żadnych oddziałów, które dotykają ziemi. Twoim celem powinno być musiał kończyn nie bliżej ziemi niż 15 cm (6 cali).

• Usunąć wszystkie martwe gałęzie od swojego drzewa lub te, które wydają się być chore. Odciąć żadnych oddziałów, które ocierają się o innych, lub że są skrzyżowane na siebie; to jest bardziej powszechne w szczepione drzewa.

• Odciąć żadnych oddziałów, które rosną prosto jeśli twój płacz wiśni jest zaszczepiony. Będą nadal ich tendencję wzrostu i odwracać uwagi od urody drzewa. Jeśli drzewo jest naturalnym wiśnia płaczu, możesz pominąć ten krok. Kończyn będzie ostatecznie na łuku i powiesić ku ziemi, tworząc cudowny kształt, który nadaje jej nazwę.

• Sprawdzić centrum koronę na swojej szczepione płacz wiśni. Często tego typu drzewo rośnie części kończyn gdzie są skręcone lub rośnie w kilku różnych kierunkach. Wykończenia te do utrzymania kształtu nadrzędnego, w dół drzewa.

• Krok wstecz z drzewa i patrzeć na jego ogólny kształt. Wykończenia go w koronie, jeśli nie ma płaczu kształtu do niego.