adcov.com

Jak przybrać na wadze, nie podnosząc poziom cholesterolu

Istnieje kilka powodów, dla których mężczyźni i kobiety chcą przytyć. Leki mogą spowodować utratę zbyt wiele. Lub mogą mieć do czynienia z niepokoju, stresu lub depresji, nie mają apetytu lub są po prostu niezadowoleni z ich liczby. Przybierania na wadze może być korzystne w pewnych przypadkach. Jednakże, wysoki poziom cholesterolu i inne efekty uboczne zwiększonej budżetu kalorycznej mogą być szkodliwe dla organizmu. Bądź ostrożny na temat rodzajów żywności jesteś spożywających starając się umieścić na funtów.

Instrukcje

1 Unikaj fast food. Chociaż spożywanie fast food może być sposobem na zwiększenie masy ciała, to często trudno to zrobić w zdrowy sposób. Większość zakładów fast-food poprawić smak swoich potraw, dodając soli, tłuszczów i cholesterolu.

2 zrozumieć różnicę między dobrego cholesterolu, czyli HDL i złego cholesterolu, LDL. Złego cholesterolu, w żywności, które zawierają nasycone i tłuszcze trans, tłuszcze, buduje się w ścianach naczyń krwionośnych, z czasem staje się mniej elastyczne i bardziej wąski. Dobry cholesterol niesie lipoproteiny, które mogą pomóc w ochronie przed atakami serca i choroby serca.

3 Zwiększenie dziennego budżetu kalorii, ale zrobić z zdrowej żywności. Spożywać orzechy, orzechy włoskie, migdały zwłaszcza i pistacji, jak również produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu. Wybierz żywności o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, takie jak tuńczyk, łosoś, awokado, pokarmów pełnoziarnistych i otrębów oraz różnorodnych owoców i warzyw. Spożywać mięsa i żywności, które są bogate w białko, ale niską zawartość cholesterolu, takie jak mięso bawole, kurczaka i dziczyzny. Inne pokarmy wysokobiałkowe zawierają białka, fasola i rośliny strączkowe. Jedząc więcej kalorii niż spalamy, to naturalnie przybrać na wadze. I zdrowe odżywianie, nie może zwiększać poziom złego cholesterolu.

4 jeść trzy posiłki dziennie i przekąski często, oprócz pić więcej płynów. Unikaj napojów i przekąsek, które są pełne cukru lub tłuszczu-Ladena. Zamiast opcje, które są zdrowe, takie jak 100 procent sok owocowy, mleko, muesli lub białka barów.

5 Postępuj schematu ćwiczeń i trzymać się go. Pracy w kierunku budowania masy i przycinanie tłuszczu zamiast utraty wagi ogólnej. Aby to zrobić, skupić się na treningu siłowego, w przeciwieństwie do dużych skutków treningu cardio. Wdrożyć skuteczny plan treningu oporowego, spotkać się z profesjonalnym lub ustawić własne cele i pracować nad nimi.