adcov.com

Jak przybrać na wadze jako Kulturysta

Jak przybrać na wadze jako Kulturysta


Przybiera na wadze może być trudne dla kulturystów na każdym poziomie. Zdobywanie beztłuszczowej masy ciała, mięśni mogą być tak samo trudne dla kulturystów, jak i dla osób z nadwagą lub otyłych, aby schudnąć. Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na odżywianie i spożycie kalorii. Możesz uzyskać gęstą masę ciała, mięśni, utrzymując się wykończenia poprzez poprawę diety i zwiększenie dziennego spożycia kalorii.

Instrukcje

1 Określ swoje dzienne spożycie kalorii każdego dnia przez tydzień, aby określić średnie zużycie kalorii. Napisz, co jedzenie i napoje można spożywać wraz z ich kalorii w dzienniku żywności. Dodać kalorii razem na koniec dnia; Na koniec tygodnia, dodanie wszystkich siedmiu dane razem, dzieląc sumę przez ich siedem. Odpowiedź jest Twój średnie dzienne spożycie kalorii.

2 przyrostu masy ciała poprzez zwiększenie spożycia kalorii obok codziennej średniej. Dodaj 500 do 1000 kalorii do codziennej Średnio dziennie przez tydzień. Uwaga dowolny przyrost masy ciała pod koniec tygodnia w dzienniku żywności. Powoli zwiększać liczbę kalorii co tydzień monitorować swoje zyski.

3 Skup swoją dietę wokół spożywanie kalorii-gęsty, zdrowej żywności dla przyrostu masy ciała. Jedz dużo niewybredny, węglowodanów złożonych, takich jak owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, orzechy i nasiona. M.in. chude białka z ryb, drobiu i chude mięso. Dodaj zdrowe tłuszcze źródeł do żywienia przez spożywających orzechy włoskie, zimną wodą ryb i nasion lnu.

4 napoje napoje, takie jak soki owocowe i mleko. Napoje takie jak sok jabłkowy lub sok pomarańczowy można dodać mnóstwo kalorii w diecie, zapewniając jednocześnie witaminę C.