adcov.com

Jak przetrwać Zemsta Montezumy

Zemsta Montezumy może być straszne doświadczenie dla każdego. To straszne, że wynika to z błędów wody pitnej z miejsca, które nie mają czystej wody i mogą zawierać pasożyty. To może zakłócić żołądka i uczynić kogoś chorego z bardzo złym grypy i biegunki. Dowiedz się, jak przetrwać Zemsta Montezumy i zrobić to przez ten straszny próby.

Instrukcje

1 Pij piwo imbirowe lub Sprite. Ten napój pomoże rozstrzygnąć żołądek i będziesz z wymiotować lub odruch wymiotny. Ginger uspokaja przewodu pokarmowego i uspokaja system, gdy czujesz mdłości.

2 Pije tylko butelkowanej wody. Trzymaj się z dala od jakiejkolwiek innej lokalnej wody i nawet nie myć zęby wodą. Przyczyni się to tylko więcej problemów z żołądkiem.

3 Trzymaj nawilżona. Wiele aptek w obcych krajach sprzedają pakiety nawadniające, które można mieszać z wodą oczyszczoną lub kupić commericial napoje nawadniające, jak Gatorade. Chcesz uniknąć skrajnego odwodnienia, ponieważ dzięki niej będzie pogorszenie stanu zdrowia.

4 Jedz światła i bez smaku żywności. Trzymaj się z dala od pikantnych lub pyskaty żywności. Te produkty przyczynią się tylko do ciebie czuje się jeszcze bardziej chory i może spowodować biegunkę lub wymioty. Jeść mięsa, takich jak światło kurczaka.

5 Jedz grejpfruty. Grejpfrutowy zabija pasożyty i pomaga pozbyć się zemsta Montezumy. Pić soku grejpfrutowego, a także zabić błąd w żołądku.

6 Użyj Pepto Bismal lub Imodium do stabilizacji reakcje zemsty Montezuma, takie jak wymioty lub biegunka. Weź łyżkę Pepto Bismal przed każdym posiłkiem.

Wskazówki:

  • Jeśli twój stan nie poprawia się po kilku dniach, a następnie skonsultować się z lekarzem. Możesz mieć bardziej poważny stan.
  • Unikaj jedzenia tłustych smażonych potraw, aż do odzyskania.
  • Należy unikać picia alkoholu. To sprawi, że tylko czujesz nawet bardziej chory i jak pasożyt rozprzestrzenia się poprzez ciało szybciej. Będzie zabić witamin może być biorąc przeboleć zemsty Montezumy.