adcov.com

Jak przetrwać w High Altitude miast

Jak przetrwać w High Altitude miast


Podróży na dużej wysokości może spowodować miast spustoszenie w organizmie. Duża wysokość jest określona jako 8000 do 12000 stóp lub 2438 do 3,658m nad poziomem morza. Cieńszy powietrza na dużych wysokościach może utrudnić oddychanie, a także bóle głowy, zawroty, powodują osłabienie, nudności, krwawienie z nosa, brak apetytu, obrzęk rąk, twarzy i stóp i biegunka. Żaden z tych objawów, powinny być ignorowane. Dowiedz się, jak przetrwać w dużych miastach wysokości może uratować życie.

Instrukcje

1 Rest. Upewnij się, uspokój się dzień po przyjeździe, tak, że organizm może przyzwyczaić się do większej wysokości.

2 Zapytaj lekarza lub farmaceutę o leki choroby wysokościowej jak Diamox. Diamox pomaga oddychać szybciej, więc można wziąć więcej powietrza. Diamox zajmuje trochę czasu, aby być skuteczne. Zażyciem Diamox 24 godzin przed wyjazdem na dużych wysokościach miasta i kontynuować przez co najmniej pięć dni w wyższej wysokości.

3 pić wody, nie alkohol lub kofeina. Alkoholu i kofeiny odwodnić system już zubożony płynów ze względu na proces aklimatyzacji. Pij dużo wody, aby pozostać nawilżona.

4 Nie jeść nieznanych potraw w dużych ilościach po przyjeździe lub na początku podróży.

5 snu w pozycji częściowo podwyższony aż do ciała przyzwyczaja się do wysokości.

6 Pobierz 70 lub więcej procent kalorii z węglowodanów. Życie i ćwiczenia na dużych wysokościach może prowadzić do szybkiej utraty wagi i mięśni. Już można spędzić w środowisku o obniżonej tlenu i wyżej idziesz spowoduje bardziej dramatyczny straty. Węglowodany pomaga utrzymać wagę i mięśni poprzez zapobieganie białek z spalane jako energia. Wymagają one również mniej tlenu do metabolizmu.